“Randka w ciemno”, “Wiśniowy sad” i inne. Sprawdźcie ofertę teatrów na weekend


09 września 2020

Obserwuj nas na instagramie:

W naszym cyklu Weekend w teatrze, jak co tydzień polecamy Wam najlepsze spektakle. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla Was tym razem!

Nowy sezon teatralny nabiera tempa! Z każdym tygodniem pojawiają się kolejne spektakle, które zachęcają widzów do odwiedzenia teatrów w swoim mieście. Jeśli przytłacza Was mnogość repertuarów, specjalnie dla Was przygotowaliśmy najlepsze spektakle, których nie możecie przegapić w najbliższy weekend w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Kielcach!

10 września – Wytworne wieczory satyryczne Zenon Laskowik – SCENA RELAX, Warszawa

weekend w teatrze

Godzina: 19:00
Bilety: 57,60 zł, kup na: ewejsciowki.pl

Śmiech to zdrowie i temu nie możemy zaprzeczyć. Jedni wolą lekkie dowcipy, a inni lubią literacki żart, stworzony przez najlepszych polskich satyryków. Jeśli należycie do drugiej grupy, to koniecznie musicie się wybrać na Wytworne wieczory satyryczne. Przedstawienie przygotowane przez tak znamienite nazwiska jak: Zenon Laskowik, Artur Andrus czy Jacek Fedorowicz, sprawi, że popłaczecie się ze śmiechu. Gospodynią wydarzenia będzie Katarzyna Pakosińska. Idźcie do SCENY RELAX w Warszawie i zacznijcie weekend już w czwartek!

Sprawdźcie inne wydarzenia teatralne w Warszawie


11 września – Biedermann i podpalacze – Teatr Praska 52, Kraków

Biedermann i podpalacze
Biedermann i podpalacze, Teatr Praska 53, Kraków

Godzina: 19:00
Obsada: Paweł Brandys, Daniel Piskorz, Marek Wolny jako Schmitz, Sylwia Chludzińska, Mateusz Jabczanik, Jakub Reizer
Czas trwania: 100 minut
Bilety: 30-50 zł, kup na: ewejsciowki.pl

Pewnego dnia w domu pana Biedermanna pojawiają się ludzie, którzy twierdzą, że są podpalaczami. Gospodarz jednak im nie wierzy i zaprasza gości do środka… Biedermann i podpalacze to spektakl przepełniony czarnym humorem. Nie zabraknie w nim również wątku kryminalnego. To także przede wszystkim przedstawienie tego, jak bardzo ludzie nie wierzą w prawdę przedstawianą im prosto w twarz. Wybierzcie się na przedstawienie w Krakowie i sprawdźcie, czy uda Wam się odgadnąć, co wydarzy się na końcu.

Sprawdźcie inne wydarzenia teatralne w Krakowie


11 września – Randka w ciemno – Mój Teatr, Poznań

Randka w ciemno
Randka w ciemno, Mój Teatr, Poznań

Godzina: 20:00
Obsada: Izabella Tarasiuk, Leszek Wojtaszak
Czas trwania: 55 minut
Bilety: 38 zł, kup na: ewejsciowki.pl

Czy po 20 latach związku może dziać się w nim jeszcze coś ciekawego? Randka w ciemno to komedia, która pokaże Wam, jaka jest prawda. Zobaczycie, czy przez czas spędzany razem ludzie się do siebie upodobniają i czy nadal potrafią się zaskakiwać. Ten przewrotny spektakl może pomóc Wam dojść do zaskakujących wniosków na temat związków. Wybierzcie się do poznańskiego teatru i sami zobaczcie, czy to komedia idealna dla Was!

Sprawdźcie inne wydarzenia teatralne w Poznaniu


12, 13 września – Wiśniowy sad – Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce

Wiśniowy sad
Wiśniowy sad, Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce

Godzina: 19:00
Obsada: Dagna Dywicka, Łukasz Pruchniewicz, Jacek Mąka, Ewelina Gronowska, Joanna Kasperek, Anna Antoniewicz
Czas trwania: 120 minut
Bilety: 50 zł, kup na: ewejsciowki.pl

Prowincjonalna posiadłość, w której skład wchodzi Wiśniowy sad, jest miejscem, do którego z Paryża wraca rosyjska arystokratka. Staje się ono areną dla trudnych przemyśleń Pani Raniewskiej, która próbuje rozliczyć się z trudną przeszłością. Czy sprzeda swój majątek, czy jednak postanowi zostać tam na stałe? Aby się przekonać, co z tego wyniknie, wybierzcie się do teatru!

Sprawdźcie inne wydarzenia teatralne w Kielcach


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia teatralnego lub koncertu w swoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco!

Tango – https://www.tangoapp.pl/

Tango Rytmy

W naszym cyklu Weekend w teatrze, jak co tydzień polecamy Wam najlepsze spektakle. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla Was tym razem! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Nowy sezon […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →