„Biała bluzka”, „Ładne kwiatki” i inne. Sprawdźcie propozycje spektakli teatralnych na weekend


05 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdźcie najciekawsze propozycje spektakli teatralnych, które będzie można zobaczyć w najbliższy weekend w Warszawie i Krakowie.

Jeśli nie macie jeszcze pomysłu, jak spędzić nadchodzący weekend, to najwyższa pora zaplanować wieczór w teatrze. Przygotowaliśmy dla Was aż cztery najciekawsze propozycje spektakli w dwóch miastach: w Warszawie i w Krakowie. 

8 sierpnia – Bój to nasz przedostatni – Rakieta Klub, Warszawa

weekend w teatrze

Godzina: 18:00
Obsada: Katarzyna Dąbrowska, Kamila Kamińska, Dorota Krempa, Bartłomiej Magdziarz, Szymon Roszak, Grzegorz Woś
Bilety: 30-40 zł, kup na ewejsciowki.pl

Bój to nasz przedostatni to premiera najnowszego spektaklu Klubu Komediowego, czyli awanturniczo-geriatryczna farsa muzyczna. Historia brawurowej ucieczki niedobranej pary emerytów z Willi Morfei, czyli domu sennej starości, w poszukiwaniu wieńczącej scenariusz ich życia przygody. Komedia zostanie zagrana nie tylko po raz pierwszy, ale także w zupełnie nowym premierowym miejscu – Rakieta Klub, którego otwarcie już w ten weekend.

7-8 sierpnia – Biała Bluzka – Och-Teatr, Warszawa

weekend w teatrze

Godzina: 19:30
Obsada: Krystyna Janda 
Czas trwania: 100 minut
Bilety: 77-85 zł, kup na ewejsciowki.pl

Niezwykły spektakl muzyczny ilustrowany materiałami filmowymi, w którym główną rolę gra Krystyna Janda. Biała bluzka, oparta na opowiadaniu Agnieszki Osieckiej, to niezwykła historia kobiety niemogącej poradzić sobie ze sobą i z Polską lat stanu wojennego. Spektakl opisuje w sposób specyficzny dla Osieckiej klimat i koloryt czasu minionego. A do tego podczas spektaklu będzie można usłyszeć aż  dziesięć najważniejszych piosenek Agnieszki Osieckiej.

Sprawdź także inne wydarzenia teatralne w Warszawie


8-9 sierpnia – Via-gra – Teatr Ludowy, Kraków

weekend w teatrze

Godzina: 19:00
Obsada: Kajetan Wolniewicz, Beata Schimscheiner, Piotr Pilitowski
Czas trwania: 100 minut
Bilety: 50 zł, kup na ewejsciowki.pl

Wyjątkowa komedia autorstwa Freda Apke – znanego i popularnego w Polsce niemieckiego dramaturga, którego sztuki zawsze bawią przewrotnością dialogów. Via-gra to inteligentna komedia, na której trudno przestać się śmiać, a która jednocześnie skłania widzów do refleksji. To doskonała propozycja dla wszystkich fanów komedii na nadchodzący weekend!

9 sierpnia – Ładne kwiatki – Teatr Groteska, Kraków

weekend w teatrze

Godzina: 11:00
Obsada: Bartłomiej Olszewski, Katarzyna Kopczyk, Maja Kubacka, Oliwia Jakubik, Andrzej Kopczyk, Zbigniew Kozłowski
Czas trwania: 75 minut
Bilety: 35 zł, kup na ewejsciowki.pl

Ładne kwiatki to idealna propozycja na rodzinne wyjście do teatru! Bohaterami spektaklu są kwiaty – Bratek, Tulipan, Chryzantema, Kaktus, Gerbera. To niezwykła opowieść o tym, jak rozkwita przyjaźń, rodzi się miłość i zwycięża odwaga. Spektakl adresowany jest zarówno do dzieci najmłodszych, ale i dorosłych. Widzów z pewnością zachwycą pomysłowe kostiumy – to prawdziwe mistrzostwo kreacji!

Sprawdź także inne wydarzenia teatralne w Krakowie


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia teatralnego i nie tylko, w swoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco!

Tango – https://www.tangoapp.pl/

Tango Rytmy

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.