“Casa Valentina”, “Pipi” i inne propozycje teatralne na nadchodzący weekend


12 sierpnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Upalny sierpniowy weekend to idealny czas, żeby spędzić letni wieczór w chłodnej sali któregoś z warszawskich lub krakowskich teatrów.

Jeśli nie wiecie, na który spektakl warto się wybrać, przygotowaliśmy dla Was aż cztery wyjątkowe propozycje! Sprawdźcie:

14 i 16 sierpnia – Casa Valentina – Och-Teatr, Warszawa

weekend w teatrze

Godzina: 19:30
Obsada: Cezary Żak , Joanna Gleń, Maria Seweryn, Piotr Borowski, Maciej Kosmala, Mirosław Kropielnicki
Czas trwania: 150 minut
Bilety: 69,30-76,50 zł, kup na ewejsciowki.pl

Niezwykła komedia z gwiazdorską obsadą! Na scenie m.in. Cezary Żak, Piotr Machalica, Maria Seweryn i wielu innych wspaniałych aktorów. Akcja toczy się w 1962 roku w Stanach Zjednoczonych w małym pensjonacie, do którego z całego kraju przyjeżdżają heteroseksualni mężczyźni, którzy ubierają się jak kobiety. To tutaj w końcu mogą złapać oddech i poczuć się w zgodzie ze sobą. Ich spokojny pobyt przerywa jednak doniesienie na policję…

15-16 sierpnia – Zacznijmy jeszcze raz – Teatr Kamienica, Warszawa

weekend w teatrze

Godzina: 19:30
Obsada: Aldona Jankowska, Tomasz Sapryk
Czas trwania: 75 minut
Bilety: 65-90 zł, kup na ewejsciowki.pl

Ona – terapeutka uzdrawiająca związki. On – pacjent rujnujący swoje małżeństwo. Na oczach widzów w gabinecie psychoterapii rozegrają między sobą niełatwy pojedynek… Na scenie pojawi się mnóstwo różnorodnych emocji, a do tego będzie można podziwiać doskonałą grę aktorską Tomasza Sapryka oraz Aldony Jankowskiej. Zapowiada się wieczór nie tylko pełen dobrego humoru, ale także cennych życiowych mądrości!

Sprawdź także inne wydarzenia teatralne w Warszawie


15 sierpnia – Radek Hoffman Show – Me Myself and Magic – Scena Perspektywa, Kraków

weekend w teatrze

Godzina: 20:00
Obsada: Radek Hoffman
Bilety: 39 zł, kup na ewejsciowki.pl

Niezwykły spektakl stworzony przez Radka Hoffmana – profesjonalnego mentalistę i iluzjonistę, który zadziwia publiczność już od 15 lat! Jeżeli lubicie iluzję i chcecie zobaczyć unikatowy styl oraz efekty nieprezentowane nigdzie indziej – to ten spektakl jest dla Was. Wszystko to przeplatane jest osobistymi historiami artysty zaprezentowanymi w iście showmańskim stylu.

16 sierpnia – Pipi – Teatr Ludowy, Kraków

weekend w teatrze

Godzina: 16:00
Obsada: Weronika Kowalska, Iwona Sitkowska, Karol Polak, Patrycja Durska, Ryszard Starosta, Paweł Kumięga, Maciej Namysło, Wojciech Lato, Robert Ratuszny, Andrzej Franczyk
Bilety: 22 zł, kup na ewejsciowki.pl

Spektakl, którego bohaterką jest najsilniejsza dziewczynka świata, z torbą pełną złotych monet, z rudymi warkoczykami i tysiącem piegów. Każdy na świecie ją zna – to Pipi! Kultowa postać dzieci, młodzieży i dorosłych w roztańczonym i rozśpiewanym spektaklu. Będziecie mogli poznać jej przygody oraz mnóstwo niestworzonych historii, które opowiada. To wyjątkowy spektakl dla widzów od 3 do 103 lat!

Sprawdź także inne wydarzenia teatralne w Krakowie


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia teatralnego i nie tylko, w swoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco!

Tango – https://www.tangoapp.pl/

Tango Rytmy

Upalny sierpniowy weekend to idealny czas, żeby spędzić letni wieczór w chłodnej sali któregoś z warszawskich lub krakowskich teatrów. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Jeśli nie wiecie, na który […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →