“Szalone nożyczki”, “Kosztowny romans” i inne. Sprawdźcie ofertę teatralną na najbliższy weekend


02 września 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Dni stają się coraz krótsze i chłodniejsze, a to oznacza, że nadszedł wrzesień a wraz z nim nowy sezon teatralny! Coraz więcej teatrów wraca ze swoimi spektaklami i publikuje repertuary, a my wybraliśmy z nich najlepsze propozycje na nadchodzący weekend w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Kielcach.

W naszym cyklu Weekend w teatrze, jak co tydzień proponujemy Wam najciekawsze spektakle teatralne. Sprawdźcie, co polecamy Wam na ten weekend!

5 – 6 września – Szalone nożyczki – Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce

Szalone nożyczki, Teatr im. Stefana Żeromskiego
Szalone nożyczki, Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce

Godzina: 19:00
Obsada: Bartłomiej Cabaj, Andrzej Plata,Teresa Bielińska,Jacek Mąka, Dawid Żłobiński, Beata Pszeniczna, Mirosław Bieliński, Łukasz Pruchniewicz, Joanna Kasperek
Bilety: 50 zł, kup na: ewejsciowki.pl

Komedia Paula Pörtnera stała się hitem w teatrach Stanów Zjednoczonych. Jest najczęściej granym spektaklem w tym kraju. Komedia z wątkiem kryminalnym przyciąga rzesze widzów. Pianistka zostaje zamordowana, a oskarżonym może zostać każdy, kto odwiedził salon fryzjerski pod jej mieszkaniem. Czy jako widzowie będziecie umieli odkryć kto jest sprawcą zbrodni? Czy to szalony fryzjer? A może któryś z jego klientów? Oprócz zabawnych dialogów i komizmu sytuacji, możecie liczyć na emocje związane z odkrywaniem sprawcy morderstwa! Wybierzcie się na Szalone nożyczki i sprawdźcie, czy jesteście dobrymi detektywami!


6 września – NAGASAKI – Wrocławski Teatr współczesny im. Edmunda Wiercińskiego, Wrocław

Nagasaki, Wrocławski Teatr Współczesny
Nagasaki, Wrocławski Teatr Współczesny

Godzina: 18:15
Obsada: Zina Kerste, Tadeusz Ratuszniak
Bilety: 20 zł, kup na: ewejsciowki.pl

NAGASAKI to dramat o bardzo aktualnej tematyce. Dwójki bohaterów dotyka problem bezdomności. Ona nie ma dachu nad głową. On tkwi w bezdomności psychologicznej. Nerwica natręctw, brak możliwości funkcjonowania oraz wieczny lęk, to problemy, których główny bohater nie potrafi przezwyciężyć. Obejrzyjcie studium wielu wymiarów bezdomności.

Sprawdźcie inne wydarzenia teatralne we Wrocławiu


5 września – Kosztowny romans – Teatr Praska 52, Kraków

Kosztowny romans, Teatr Praska52
Kosztowny romans, Teatr Praska 52

Godzina: 19:00
Obsada: Aneta Gierat, Sylwia Chludzińska, Justyna Filipowicz – Ciepły, Jan Korwin-Kochanowski, Daniel Piskorz, Marek Wolny
Czas trwania: 70 minut
Bilety: 30-50 zł, kup na: ewejsciowki.pl

Jednoaktówka Jana Brzechwy i Mariana Hemara, to komedia dla dorosłych, która rozbawi Was do łez. Sytuacje damsko-męskie, kłótnie, namiętności i wrząca krew to coś na co możecie liczyć. Przedwojenny klimat lat 30′, piękne damy i przystojni dżentelmeni to wyznaczniki Kosztownego romansu. Wybierzcie się do teatru i zobaczcie, jakie niespodzianki przygotowali dla Was aktorzy!

Sprawdźcie inne wydarzenia teatralne w Krakowie


3-5 września, Tartuffe albo Szalbierz – Teatr Narodowy, Warszawa

Tartuffe albo Szalbierz, Teatr Narodowy
Tartuffe albo Szalbierz, Teatr Narodowy

Godzina: 3 i 4 września: 19:00, 5 września: 16:00
Obsada: m.in. Anna Chodakowska, Jerzy Radziwiłowicz, Danuta Stenka, Marcin Przybylski, Modest Ruciński, Milena Suszyńska
Czas trwania: 160 minut
Bilety: 35 zł, kup na: ewejsciowki.pl

Klasyczna sztuka Moliera ponownie zawita na deskach teatru. Okazuje się, że historia obłudnika i kłamcy nadal jest bardzo aktualna. Satyra oraz bezczelny język ośmieszają dewocję, manipulację i okrucieństwo. Doskonała scenografia dopełnia całości spektaklu. Wybierzcie się na Tartuffe albo Szalbierz i zobaczcie, jak wygląda nowe spojrzenie na francuską sztukę.

Sprawdźcie inne wydarzenia teatralne w Warszawie


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia teatralnego w swoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco!

Tango – https://www.tangoapp.pl/

Tango Rytmy

Dni stają się coraz krótsze i chłodniejsze, a to oznacza, że nadszedł wrzesień a wraz z nim nowy sezon teatralny! Coraz więcej teatrów wraca ze swoimi spektaklami i publikuje repertuary, a my wybraliśmy z nich najlepsze propozycje na nadchodzący weekend w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Kielcach. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →