Spektaklove otwiera nową scenę w Małej Warszawie


11 sierpnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Spektaklove otwiera swoją scenę w Małej Warszawie. To nowe miejsce na teatralnej mapie stolicy, którego nie możecie przegapić. Sprawdźcie szczegóły!

Spektaklove w Małej Warszawie – nowe miejsce na teatralnej mapie stolicy

Spektaklove powstało z połączenia sił Tito Productions i Booking Place, którzy od kilku lat współtworzą kulturalną Warszawę w ramach IMKA LIGHT. To projekt, stworzony z miłości do sztuki, który działa po to, by szerzyć kulturę teatralną. Repertuar sceny tworzą dobrze znane przez widzów, zabawne, refleksyjne oraz pogodne sztuki.

Na nowej scenie Spektaklove będzie można zobaczyć tytuły Tito Productions, takie jak Ludzie inteligentni, Dobrze się kłamie, Imię, czy Boeing Boeing, jak również popularne spektakle Teatru Gudejko, m.in. Berek, czyli upiór w moherze 2, czy też Nerwica natręctw.

Spektaklove Mała Warszawa

Plejada gwiazd na scenie Spektaklove w Małej Warszawie

Dodatkowo, w repertuarze pojawią się także koncerty i kabarety. W związku z tym, już niebawem w Małej Warszawie będzie można zobaczyć plejadę gwiazd, a wśród nich: Olgę Bołądź, Izę Kunę, Anitę Sokołowską, Magdę Stużyńską, Szymona Bobrowskiego, Rafała Królikowskiego, Wojciecha Malajkata, Bartłomieja Topę, Katarzynę Herman, Ewę Kasprzyk, Antoniego Pawlickiego i wielu innych.

Mała Warszawa – wyjątkowe miejsce przepełnione twórczą aurą

Scena Małej Warszawy znajduje się na Otwockiej 14, w dawnej przestrzeni Fabryki Trzciny. Katarzyna Fukacz i Damian Słonina z Tito Productions mówią o tym miejscu:

Znaleźliśmy swoją nową bezpieczną przystań. Mała Warszawa to miejsce wyjątkowe, łączące w sobie ducha przeszłości i tradycji, ducha starej Warszawy z tą dzisiejszą – nowoczesną. Jest to spójna całość dająca wiele możliwości i niesłychanie inspirująca do tworzenia i działania. Wierzymy, że droga jaką ostatnio przebyliśmy zmierzała właśnie tutaj.

Współzałożyciel Małej Warszawy, Krzysztof Kostro dodaje:

Jesteśmy w centrum wszechświata. Nie ma drugiego takiego miejsca, gdzie w tak doskonałej symbiozie funkcjonują kultura i biznes. To miejsce przepełnione twórczą aurą.

Spektaklove Mała Warszawa

Spektaklove – pierwszy spektakl Dobrze się kłamie już za chwilę!

Scenę Spektaklove otworzy już 28 sierpnia tytuł Dobrze się kłamie, czyli teatralna odsłona kinowego przeboju – Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie. To pełne wrażliwości i nastrojowości połączenie lekkiej komedii i gorzkiego dramatu, z zabawnymi, ale i poruszającymi dialogami. Nie przegapcie!

Spektaklove Dobrze się kłamie

Spektaklove otwiera swoją scenę w Małej Warszawie. To nowe miejsce na teatralnej mapie stolicy, którego nie możecie przegapić. Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Spektaklove w Małej Warszawie […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →