(Nie)znajomi czyli polska wersja filmu Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie

Obserwuj nas na instagramie:

27 września do kin trafi film (Nie)znajomi, który będzie odpowiedzią na włoski hit z 2016 roku – Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie. W zwiastunie można usłyszeć utwór Dawida Podsiadło – Najnowszy Klip. Sprawdźcie.

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie i jego francuska kopia

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie, czyli włoska produkcja w reżyserii Paolo Genovese’a, trafiła do kin w 2016 roku i zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji.

Chcąc wykorzystać popularność filmu Netflix postanowił stworzyć nową, francuskojęzyczną wersję. Problem w tym, że Nic do ukrycia to klatka w klatkę te same postacie, sceny i dialogi.

Teraz na horyzoncie pojawiła się zapowiedź polskiego filmu (Nie)znajomi, który ma być inspirowany włoskim hitem. Pytanie, czy reżyser tutaj wykaże się większą kreatywnością czy, podobnie jak Netflix, pójdzie na łatwiznę.

Motyw filmu jest na tyle uniwersalny, że można wykorzystać go na wiele różnych sposobów.

(Nie)znajomi – opis filmu

(Nie)znajomi to wzruszający i zabawny film o miłościach, inspirowany hitem, który pokochały miliony widzów na całym świecie. Grupa przyjaciół decyduje się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę. Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami.

W filmie zobaczymy takich aktorów jak: Tomasz Kot, Maja Ostaszewska, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat oraz Wojtek Żołądkowicz. Reżyserem filmu jest Tadeusz Śliwa.

W zwiastunie można usłyszeć utwór Najnowszy klip, pochodzący z najnowszej płyty Dawida Podsiadło.

(Nie)znajomi – zobacz zwiastun

Film trafi do kin 27 września.

27 września do kin trafi film (Nie)znajomi, który będzie odpowiedzią na włoski hit z 2016 roku – Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie. W zwiastunie można usłyszeć utwór Dawida Podsiadło – Najnowszy Klip. Sprawdźcie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →