Inauguracja nowej sceny SPEKTAKLOVE w Małej Warszawie za nami


04 września 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

SPEKTAKLOVE wystartowało w nowym miejscu. Scena w Małej Warszawie ruszyła, a zainaugurował ją tytuł Dobrze się kłamie. Sprawdźcie, co jeszcze czeka Was w SPEKTAKLOVE!

SPEKTAKLOVE i nowa scena w Małej Warszawie wystartowały!

SPEKTAKLOVE to inicjatywa skierowana na kulturę teatralną, o której więcej pisaliśmy tutaj. Idea spektakli, za którymi podąża widz, rozpoczęła właśnie swoją drogę na nowej scenie, która zlokalizowana jest w Małej Warszawie przy ul. Otwockiej 14.

Kilka dni temu kurtynę SPEKTAKLOVE odsłoniła inauguracyjna sztuka Dobrze się kłamie w reżyserii Marcina Hycnara, powstała w oparciu o kinowy hit Paolo Genovese. Na scenie można był zobaczyć między innymi debiutującą w SPEKTAKLOVE Magdalenę Lamparską, która wcieliła się w Biancę.

Spektaklove Dobrze się kłamie

Twórcy projektu SPEKTAKLOVE, Katarzyna Fukacz i Damian Słonina, mówią o nim:

To teatr XXI wieku, w którym widz podąża za tytułem, nie za miejscem. Czekamy na emocje, których doświadczaliśmy w bezpośrednim kontakcie z udziałem aktorów na żywo. Myślimy pozytywnie o tym, jak ponownie zobaczymy się w teatrze.
Uważamy, że teatr to stan a nie miejsce, dlatego spotkamy się w wielu miastach Polski, by ponownie gościć Widzów, poszukujących dobrych spektakli, zabawnych i inteligentnych, z świetną obsadą, dobrze wyreżyserowanych i zagranych. Takie właśnie są nasze spektakle – zabawne, refleksyjne oraz pogodne, które do tej pory poznali i polubili widzowie na scenie IMKA LIGHT, a teraz będzie można je obejrzeć w Małej Warszawie, Buffo i wielu miastach Polski w Krakowie,
Gorzowie Wielkopolskim, Poznaniu, Pile, Tarnowie, Grudziądzu, Toruniu, Lublinie, Kaliszu, Częstochowie, Katowicach, Łodzi, Koninie, Zabrzu, Gdańsku i innych.

SPEKTAKLOVE: co Was czeka w Małej Warszawie?

SPEKTAKLOVE to pozytywna energia, lubiany i sprawdzony repertuar z udziałem wspaniałych aktorów, którzy przybędą w wiele zakątków Polski. W Małej WarszawieSpektaklove oferuje tytuły: Ludzie inteligentni, Dobrze się kłamie, Imię, ale także spektakle: Berek, czyli upiór w moherze 2, czy też Nerwica natręctw oraz Kolacja dla głupca, Telewizja kłamie, a na scenie zobaczycie takich aktorów, jak: Małgorzata Foremniak, Izabela Kuna, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska, Mateusz Banasiuk, Szymon Bobrowski, Rafał Królikowski, Wojciech Malajkat, Bartłomiej Topa. Nie przegapcie!

Spektaklove Mała Warszawa

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.