„Pozytywni”, „Pomoc domowa” i inne. Zobacz, co w weekend grają w teatrze


14 października 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Trzeba korzystać, póki można. Zamrożenie kultury było dość bolesnym doświadczeniem, nie tylko dla jej codziennych użytkowników, ale również dla tych, którzy raczej od święta spotykali się ze sztuką. Dlatego nie traćcie czasu i zajrzyjcie w weekend do teatru - bo lepiej późno, niż wcale.

Teatr ostatnimi czasy stał się dość popularny, a przynajmniej: bliższy, niż wcześniej. Mnogość wystawianych sztuk zachęca, zwłaszcza, że to już dawno przestała być tylko klasyka. Od wyboru, do koloru, na dużej scenie wystawia się tak dramaty Shakespeare’a, jak i zupełnie nowoczesne spektakle i tytuły, o jakich mogliście nie słyszeć. Może więc warto sprawdzić je samemu, na własne oczy? Zachęcamy – idzie weekend, wybierzcie się do teatru.

16 października – Pozytywni – Garnizon Sztuki, Warszawa

Teatr, Pozytywni

Godzina:  19.00
Obsada:  Janusz Chabior, Łukasz Simlat, Magdalena Boczarska, Grażyna Wolszczak, Olga Bołądź, Hanna Konarowska  i inni
Bilety: 90 zł, kup na ewejściówki.pl

Pozytywni to spektakl o tolerancji, akceptacji oraz poszukiwaniu spokoju i szczęścia. Gabinet terapeutyczny, jedna psychoterapeutka oraz troje pacjentów, każdy z innym problem, każdy trujący się w środku, każdy pragnący zmienić swoje życie. Ta sztuka ma na celu nieco umniejszyć naszym lękom oraz podeptać uprzedzenia i stereotypy, a wszystko to w wydaniu na wesoło.

16-18 października – Pomoc domowa – Och-Teatr, Warszawa

Godzina:  16.10 godz. 19.00 | 17.10 godz. 16.00 i 19.30 | 18.10 godz. 16.00 i 19.30
Obsada: Krzysztof Dracz, Małgorzata Kocik, Krystyna Janda, Mirosław Kropielnicki, Barbara Wypych, Katarzyna Gniewkowska i inni
Bilety: 95-136,5 zł, kup na ewejściówki.pl

Nieszczere małżeństwo, w którym każda ze stron ma coś za uszami, kochanek oraz kochanka, spotykają się na jednym kwadracie. Jedna noc podlewana alkoholem, osobne sypialnie, sporo nieporozumień oraz pomoc domowa, która właściwie dyryguje wydarzeniami. Takie kombo może oznaczać tylko jedno – dużo śmiechu i dobrą zabawę.

Sprawdź także inne wydarzenia teatralne w Warszawie


17-18 października – Born by Boney M – Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków

Teatr, Born by Boney M

Godzina: 17.10 godz. 19.00 | 18.10 godz. 19.00
Obsada: Grzegorz Łukawski, Rafał Szumera, Daniel Malchar, Agnieszka Judycka, Ewelina Cassette, Karolina Kazoń i inni
Bilety: 45-55 zł, kup na ewejściówki.pl

Disco nie umiera nigdy. Żywym dowodem są na to nieśmiertelne taneczne hity i muzyczne guilty pleasure – każdy je ma, ale nie każdy się do nich przyznaje. Boney M powraca i będzie tańczyć do utraty tchu – niech żyje disco!

17 października – Atrament dla leworęcznych – Teatr KTO, Kraków

Teatr, Atrament dla leworęcznych

Godzina:  20.00
Obsada:  Jacek Buczyński, Norbert Burkowski, Paweł Rybak, Maciej Słota
Czas Trwania: 80 minut
Bilety: 25-35 zł, kup na ewejściówki.pl

Nowoczesna komedia, która wyłamuje się z ram standardowych form dramatycznych. Bohaterowie nie mają ani imion, ani nazwisk, nie wiadomo o nich właściwie nic, poza tym, co robią. Ich akcje generują zaś kolejne zdarzenia, a te napędzają tak słowny, jak i sytuacyjny komizm. Atrament dla leworęcznych rozbawi Was do łez!

Sprawdź także inne wydarzenia teatralne w Krakowie


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia teatralnego i nie tylko, w swoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco!

Tango – https://www.tangoapp.pl/

Tango Rytmy

Trzeba korzystać, póki można. Zamrożenie kultury było dość bolesnym doświadczeniem, nie tylko dla jej codziennych użytkowników, ale również dla tych, którzy raczej od święta spotykali się ze sztuką. Dlatego nie traćcie czasu i zajrzyjcie w weekend do teatru – bo lepiej późno, niż wcale. Teatr ostatnimi czasy stał się dość popularny, a przynajmniej: bliższy, niż […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.