kadr z filmu "Kevin sam w domu"

Kevin nie będzie sam w domu. Na Airbnb będzie można wynająć dom McCallisterów


01 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Kevin McCallister – dziś już legenda każdej Wigilii świąt Bożego Narodzenia – od 30 lat bawi najmłodszych. Teraz jest szansa zamieszkać w domu, w którym stoczył heroiczny bój z włamywaczami.

Święta w rodzinnym gronie

Nie ma świąt bez Kevina. Koniec i kropka. Nawet, jeśli nie jesteście fanami filmu Chrisa Columbusa albo widzieliście go już 20 razy, tak obecność tej produkcji w ramówce Polsatu już zawsze będzie stałym elementem Bożego Narodzenia. Chciałbym powiedzieć, że tym samym jest Znachor we Wszystkich Świętych, ale Kevin sam w domu to jednak większy kaliber. Ikona, pomnik, legenda.

Jeśli zastanawialiście się kiedyś, jak to jest zamieszkać w domu, którego Kevin bronił przed Harrym i Marvem (albo gdzie pracowali rodzice Kevina, że było ich stać na utrzymanie tak dużej rodziny), teraz jest na to szansa. Na Airbnb pojawiła się możliwość zarezerwowania posesji przy chicagowskiej Lincoln Avenue na jedną noc. To nie jednak nie koniec ciekawych informacji.

Kevin nie będzie sam w domu. Na Airbnb będzie można wynająć dom McCallisterów
kadr z filmu „Kevin sam w domu”

Tym razem nie Kevin zostanie w domu

Święta nadchodzą, McCallisterowie znów wyjechali. Cóż, przynajmniej część z nich. Tym razem to nie Kevin został w domu, ale jego starszy brat, Buzz. Szczęśliwcy, którym uda się zarezerwować pobyt w domu McCallisterów, będą musieli mieć to na uwadze. Devin Ratray, aktor wcielający się w Buzza, został twarzą i gwiazdą całej akcji.

Dawno temu, McCallisterowie pojechali na Święta do Paryża. Część z nas.

Pomimo tego, że teraz jesteśmy starsi i mądrzejsi (sam mam firmę ochroniarską), nie jesteśmy za starzy na świąteczne zabawy. Zatem, w czasie, kiedy będziemy na wakacjach (tym razem wszyscy), zapraszam jedną ekipę szaleńców, którzy w moim rodzinnym domu, będą chcieli uwolnić swojego wewnętrznego ośmiolatka.

Życzenia się spełniają: przytulna, świąteczna sceneria z lampkami i idealnie przyciętą choinką czeka na Was w „zamku” McCallisterów (tak samo, jak moja tarantula – popilnujecie jej?), teraz z możliwością rezerwacji.

W te Święta, zagramy według zasad mojego młodszego brata, zatem będziecie mogli do woli jeść śmieciowe jedzenie, oglądać słabe filmy, pożyczyć od mojego taty płyn po goleniu czy przeżyć niesamowitą przygodę, korzystając z legendarnego planu bitwy. Tylko trzymajcie się z dala od mojego pokoju, dobra?

Kiedy po tym wszystkim zgłodniejecie, będziecie mogli nasycić głód jedzeniem, którego pragnie Wasze serce, np. najlepszą pizzą w Chicago czy makaronem z serem odgrzewanym w mikrofali

– napisał Buzz McCallister na Airbnb.

Dom, w którym mieszkał filmowy Kevin, będzie można wynająć na jedną noc – 12 grudnia. Buzz zaprasza czwórkę wybrańców, którzy jako pierwsi zarezerwują swój pobyt. Będzie to możliwe od 7 grudnia. Dochód z tego wydarzenia zostanie przeznaczony na rzecz Szpitala Dziecięgo La Rabida w Chicago.

Kevin nie będzie sam w domu. Na Airbnb będzie można wynająć dom McCallisterów
fot. Sarah Crowley

Kevin McCallister – dziś już legenda każdej Wigilii świąt Bożego Narodzenia – od 30 lat bawi najmłodszych. Teraz jest szansa zamieszkać w domu, w którym stoczył heroiczny bój z włamywaczami. Święta w rodzinnym gronie Nie ma świąt bez Kevina. Koniec i kropka. Nawet, jeśli nie jesteście fanami filmu Chrisa Columbusa albo widzieliście go już 20 […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →