Netflix

Nicolas Cage wcieli się w rolę Drakuli


01 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Takie wiadomości lubimy! Nicolas Cage zagra rolę słynnego wampira w filmie Renfield.

Nikt, tak jak on

Nicolasa Cage’a można lubić, albo i nie. Aktor zyskał łatkę podobnej do tej, która w pewnym momencie przyległa także do Adama Sandlera. Mowa tu o tym, że po prostu się nie stara i w zasadzie nie potrafi grać. Jakkolwiek by nie było, Nicolas Cage od sprzedaży popcornu w kinie, stał się zdecydowanie jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów w Hollywood. Bratanek Francisa Forda Coppoli został doceniony Oscarem za występ w filmie Zostawić Las Vegas z 1996 roku, a dziś określa się go jako jednego z najbardziej niedocenionych aktorów jego pokolenia.

Nicolas Cage parę lat temu zrezygnował z grania w wysokobudżetowych produkcjach, skupiając się na bardziej niezależnym kinie. Warto tu wymienić takie tytuły, jak Świnia, Mandy czy Domino śmierci. Zdarzały się także gorsze tytuły.

Nicolas Cage wcieli się w rolę Drakuli
fot. Michelle Quance

Nicolas Cage jako Drakula

Cage otrzymał angaż w filmie Renfield. Aktor wcieli się w postać słynnego wampira, Drakuli. Co ciekawe, Nicolas Cage był jednym z kandydatów do zagrania wampira w filmie Drakula z 1992 roku, w reżyserii jego wuja. Główną rolę otrzymał jednak Gary Oldman.

Renfield opowie historię tytułowego bohatera z powieści Brama Strokera. Renfield miał obsesję na punkcie picia krwi i był pacjentem szpitala psychiatrycznego. Mężczyzna był także sługą Drakuli. Wampir obiecywał Renfieldowi nieśmiertelność. W jego rolę wcieli się Nicholas Hoult. Film wyreżyseruje Chris McKay, a historia zostanie osadzona we współczesności i będzie utrzymana w komediowym tonie. Nicolas Cage miał już okazję grać wampira w filmie Pocałunek wampira.

Takie wiadomości lubimy! Nicolas Cage zagra rolę słynnego wampira w filmie Renfield. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Nikt, tak jak on Nicolasa Cage’a można […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →