Jest zwiastun dokumentu Netflixa „Oszust z Tindera”


12 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Film dokumentalny Oszust z Tindera swoją premierę na Netflixie będzie miał 2 lutego. Już teraz w sieci można obejrzeć zwiastun. Sprawdź, o czym będzie produkcja.

Oszust z Tindera już wkrótce na Netflixie

Wszyscy wiemy, że randkowanie online ma swoje wady, takie jak nagłe i niespodziewane urywanie się rozmów i szereg innych. To codzienne rzeczy, które irytują użytkowników takich aplikacji jak Tinder. Ale dla małego procenta internetowych romantyków, to doświadczenie może przerodzić się w prawdziwy koszmar. To będzie tematem przewodnim filmu dokumentalnego Oszust z Tindera. Opowie on o historiach trzech kobiet, które zostały oszukane przez tego samego wirtualnego przestępcę.

Trailer dokumentu udowadnia, że każdy może wpaść w pułapkę, w jaką wpadły główne bohaterki. Czarny charakter przedstawiał się jako międzynarodowy biznesmen i miliarder, obiecał im luksusowe randki i drogie prezenty. Niestety, było to tylko pierwsze wrażenie, a dalej postać groziła swoim ofiarom i wymuszała na nich przelewy na setki dolarów. Jednocześnie, zwiastun pokazuje, że zemsta jest słodka: jedna z kobiet, Cecil, robi wszystko by odkryć prawdziwą tożsamość oszusta i kończy się to tak, że poznaje jego pozostałe ofiary. Wspólnie łączą siły, chcąc sprawić, by sięgnęła go sprawiedliwość. Film jest oparty na faktach.

Oszust z Tindera
„Oszust z Tindera”, oficjalny plakat

Reżyserką filmu jest Felicity Morris, filmmakerka dla której internetowe wendety to nie pierwszyzna: reżyserowała również serial dokumentalny Netflixa pt. Don’t F**k with Cats: Hunting an Internet Killer, opowiadający o grupie ludzi, która poprowadziła internetowe śledztwo mające na celu znalezienie i ukaranie sadysty, który wrzucał do sieci filmiki przedstawiające jego samego zabijającego koty.

The Tinder Swindler | Official Trailer | Netflix

Przeczytaj także: Jest trailer „KIMI”, nowego thrillera z Zoë Kravitz

Film dokumentalny Oszust z Tindera swoją premierę na Netflixie będzie miał 2 lutego. Już teraz w sieci można obejrzeć zwiastun. Sprawdź, o czym będzie produkcja. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →