„Dexter” powraca. Michael C. Hall ponownie wcieli się w rolę seryjnego mordercy


16 października 2020

Podziel się newsem:

Michael C. Hall ponownie wcieli się w rolę seryjnego mordercy pracującego na co dzień jako analityk śladów krwi w departamencie policji w Miami. Stacja Showtime poinformowała, że powstanie 10 nowych odcinków.

Serial Dexter zadebiutował na antenie stacji Showtime w 2006 roku, a losy prowadzącego podwójne życie seryjnego mordercy mogliśmy śledzić przez 8 sezonów, do 2013 roku. Produkcja zdobyła dwa Złote Globy, 4 nagrody Emmy i wiele innych wyróżnień.

Michael C. Hall powraca jako Dexter. Powstanie serial limitowany

Po siedmiu latach od finałowego sezonu telewizja Showtime poinformowała, że powstanie nowa, limitowana seria kryminalna o Dexterze, która będzie się składać z 10 odcinków.

Twórcy zapowiadają, że prace nad nowym sezonem Dextera ruszą na początku przyszłego roku, a widzowie obejrzą go jesienią 2021 r. Co najważniejsze, w tytułową postać ponownie wcieli się Michael C. Hall. Nie wiadomo jeszcze, czego będzie dotyczyć fabuła serialu i czy będzie on bezpośrednią kontynuacją wydarzeń z ósmego sezonu.

Gary Levine, szef telewizji Showtime, w oświadczeniu powiedział:

Dexter to wyjątkowy serial, zarówno dla milionów fanów, jak i dla Showtime’u. To był dla nas przełom, który pomógł wiele lat temu przebić się naszej telewizji. Wiedzieliśmy, że wrócimy do tej wyjątkowej postaci dopiero wtedy, kiedy znajdziemy na nią ciekawy pomysł. Taki, który będzie zasługiwał na cały, genialny sezon. Cóż – z przyjemnością ogłaszam, że Clyde Phillips i Michael C. Hall wpadli na ten trop i nie możemy się doczekać, zanim przeniesiemy tę ideę na ekran i podzielimy się nią ze światem

Micheal C. Hall powróci jako Dexter

Michael C. Hall ponownie wcieli się w rolę seryjnego mordercy pracującego na co dzień jako analityk śladów krwi w departamencie policji w Miami. Stacja Showtime poinformowała, że powstanie 10 nowych odcinków. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →