Nowy „Dexter” to hit Showtime


13 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Dexter: New Blood bije rekordy oglądalności. Został okrzyknięty najchętniej oglądanym serialem w całej historii platformy Showtime, na której jest emitowany. Sprawdź szczegóły.

Dexter bije rekordy

10-odcinkowy powrót słynnego Dextera, włącznie ze swoim finałem z 9 stycznia, średnio odnotowywał więcej niż 8 milionów widzów tygodniowo na wszystkich platformach.

Finałowy odcinek przyciągnął 3 miliony oglądających w samym dniu swojej premiery, stając się tym samym największym zakończeniem sezonu w historii Showtime od ośmiu lat – od finału oryginalnego Dextera, który zapewnił streamingowi 3.3 miliona oglądających we wrześniu 2013.

Przeczytaj także: Joseph Gordon-Levitt jako współzałożyciel Ubera w zwiastunie nowego serialu

Dexter
Michael C. Hall jako Dexter, źródło: Showtime

Przeczytaj także: Zorro w nowym serialu będzie kobietą

Takie numery skłaniają do jednej konkluzji: musi powstać drugi sezon słynnego serialu. Co na to dyrektorka produkcji?

Wszystko zależy od Showtime. Gdyby do mnie zadzwonili i powiedzieli „chcemy zrobić drugi sezon, chcemy, byś to przemyślała” – choć jestem dosyć zajętą osobą, rzuciłabym wszystko i od razu się za to wzięła. Naprawdę chciałabym to zrobić, ale to naprawdę zależy od Showtime

– powiedziała w rozmowie z TVLine.

Szef rozrywki w Showtime Networks powiedział w oficjalnym oświadczeniu:

Jesteśmy wręcz wstrząśnięci przytłaczającym odbiorem milionów fanów Dextera: New Blood z ostatnich 10-ciu tygodni. Niezależnie od tego, czy pokochali zakończenie, czy nie mogli patrzeć na to, jak serial się kończy, bardzo doceniamy ich pasję. Nasze najszczersze podziękowania w stronę twórców za dostarczenie potężnego podsumowania naszej ukochanej i niezwykłej serii.

Jak widać po powyższej wypowiedzi, konkretów, póki co, brak. Trzymamy kciuki, by serial doczekał się kontynuacji!

Dexter: New Blood bije rekordy oglądalności. Został okrzyknięty najchętniej oglądanym serialem w całej historii platformy Showtime, na której jest emitowany. Sprawdź szczegóły. Dexter bije rekordy 10-odcinkowy powrót słynnego Dextera, włącznie ze swoim finałem z 9 stycznia, średnio odnotowywał więcej niż 8 milionów widzów tygodniowo na wszystkich platformach. Finałowy odcinek przyciągnął 3 miliony oglądających w samym […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →