Nowy „Dexter” to hit Showtime


13 stycznia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Dexter: New Blood bije rekordy oglądalności. Został okrzyknięty najchętniej oglądanym serialem w całej historii platformy Showtime, na której jest emitowany. Sprawdź szczegóły.

Dexter bije rekordy

10-odcinkowy powrót słynnego Dextera, włącznie ze swoim finałem z 9 stycznia, średnio odnotowywał więcej niż 8 milionów widzów tygodniowo na wszystkich platformach.

Finałowy odcinek przyciągnął 3 miliony oglądających w samym dniu swojej premiery, stając się tym samym największym zakończeniem sezonu w historii Showtime od ośmiu lat – od finału oryginalnego Dextera, który zapewnił streamingowi 3.3 miliona oglądających we wrześniu 2013.

Przeczytaj także: Joseph Gordon-Levitt jako współzałożyciel Ubera w zwiastunie nowego serialu

Dexter
Michael C. Hall jako Dexter, źródło: Showtime

Przeczytaj także: Zorro w nowym serialu będzie kobietą

Takie numery skłaniają do jednej konkluzji: musi powstać drugi sezon słynnego serialu. Co na to dyrektorka produkcji?

Wszystko zależy od Showtime. Gdyby do mnie zadzwonili i powiedzieli „chcemy zrobić drugi sezon, chcemy, byś to przemyślała” – choć jestem dosyć zajętą osobą, rzuciłabym wszystko i od razu się za to wzięła. Naprawdę chciałabym to zrobić, ale to naprawdę zależy od Showtime

– powiedziała w rozmowie z TVLine.

Szef rozrywki w Showtime Networks powiedział w oficjalnym oświadczeniu:

Jesteśmy wręcz wstrząśnięci przytłaczającym odbiorem milionów fanów Dextera: New Blood z ostatnich 10-ciu tygodni. Niezależnie od tego, czy pokochali zakończenie, czy nie mogli patrzeć na to, jak serial się kończy, bardzo doceniamy ich pasję. Nasze najszczersze podziękowania w stronę twórców za dostarczenie potężnego podsumowania naszej ukochanej i niezwykłej serii.

Jak widać po powyższej wypowiedzi, konkretów, póki co, brak. Trzymamy kciuki, by serial doczekał się kontynuacji!

Dexter: New Blood bije rekordy oglądalności. Został okrzyknięty najchętniej oglądanym serialem w całej historii platformy Showtime, na której jest emitowany. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Dexter bije rekordy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →