Showtime

Joseph Gordon-Levitt jako współzałożyciel Ubera w zwiastunie nowego serialu


12 stycznia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Joseph Gordon-Levitt zagra Travisa Kalanicka, współzałożyciela i byłego dyrektora generalnego Ubera w nowym serialu. W Internecie pojawił się pierwszy teaser produkcji.

Niechlubna historia Ubera

Super Pumped: The Battle for Uber to książka amerykańskiego dziennikarza, Mike’a Isaaca, przedstawiająca historię od powstania Ubera w 2009 roku, aż do pierwszej oferty publicznej w 2019 roku. Książka skupia się także na postaci Travisa Kalanicka, współzałożyciela oraz byłego dyrektora generalnego Ubera. Kalanick zajmował to stanowisko od 2010 do 2017 roku. Zrezygnował po nacisku opinii publicznej, wywołanym doniesieniami o nieetycznej kulturze pracy oraz zarzutami o molestowanie seksualne, które miało mieć miejsce na najwyższych szczeblach kierowniczych firmy. W grudniu 2019 roku, Kalanick ostatecznie opuścił zarząd i sprzedał około 90% swoich udziałów w firmie, zyskując na tym około 2,5 miliarda dolarów.

Joseph Gordon-Levitt jako współzałożyciel Ubera w zwiastunie nowego serialu
kadr z serialu

Prywatny kierowca nas wszystkich

Super Pumped ma być antologiczną serią przedstawiającą historie firm, które w znaczący sposób wpłynęły na świat biznesu oraz kultury. Pierwszy sezon, noszący podtytuł The Battle for Uber, jest adaptacją książki Mike’a Isaaca i przedstawi historię firmy z perspektywy Travisa Kalanicka. W nowej produkcji stacji Showtime zobaczymy drogę do sukcesu biznesmena oraz poznamy historię, która doprowadziła do jego rezygnacji ze stanowiska. W główną rolę wcieli się Joseph Gordon-Levitt. W serialu pojawią się także Kyle Chandler, któremu przypadła rola inwestora Billa Gurleya, Hank Azaria, który zagra szefa Apple’a, Tima Cooka oraz Uma Thurman. Aktorka wcieli się w pisarkę, dziennikarkę, założycielkę portalu The Huffington Post oraz członkinię zarządu Ubera, Ariannę Huffington. Premiera serialu została zaplanowana na 27 lutego 2022 roku.

Super Pumped: The Battle For Uber, zobacz zwiastun

Joseph Gordon-Levitt zagra Travisa Kalanicka, współzałożyciela i byłego dyrektora generalnego Ubera w nowym serialu. W Internecie pojawił się pierwszy teaser produkcji. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Niechlubna historia Ubera Super Pumped: The Battle for Uber to […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →