fot. Vittorio Zunino Celotto

Quentin Tarantino narratorem nadchodzącego serialu


17 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Quentin Tarantino wcieli się w rolę narratora w nadchodzącym serialu Super Pumped: The Battle for Uber z Josephem Gordonem-Levittem w roli głównej.

Quentin Tarantino w nowej/starej roli

Quentin Tarantino został narratorem już nie pierwszy raz. Reżyser pełnił tę funkcję także w swoim filmie z 2015 roku, zatytułowanym Nienawistna ósemka. Twórca wielokrotnie występował również w swoich produkcjach w mniejszych lub większych rolach. Amerykanin pojawił się chociażby we Wściekłych psach, Pulp Fiction, Bękartach wojny czy Django. Quentin Tarantino ma na koncie dziewięć z dziesięciu zapowiedzianych przez siebie filmu. Jego ostatnim obrazem jest Pewnego razu w… Hollywood z 2019 roku. Fabuła skupia się na losach nieco zapomnianego aktora Ricka Daltona (Leonardo DiCaprio) i jego kaskadera Cliffa Bootha (Brad Pitt), którzy próbują ponownie jakoś zaistnieć w branży. Tarantino napisał również nowelizację filmu, poszerzając ją o kilku wątków i nieco rozbudowując te ukazane w produkcji. Zanim jeszcze reżyser zabierze się za swój ostatni pełnometrażowy obraz, czeka go jeszcze mała rola związana z serialem o Uberze.

Quentin Tarantino narratorem nadchodzącego serialu
fot. Jeff Kravitz/FilmMagic

Quentin Tarantino przejedzie się Uberem

Super Pumped ma być antologiczną serią przedstawiającą historie firm, które w znaczący sposób wpłynęły na świat biznesu oraz kultury. Pierwszy sezon, noszący podtytuł The Battle for Uber jest adaptacją książki Mike’a Isaaca i przedstawi historię firmy z perspektywy współzałożyciela i byłego dyrektora generalnego Ubera, Travisa Kalanicka. W nowej produkcji stacji Showtime zobaczymy drogę do sukcesu biznesmena oraz poznamy historię, która doprowadziła do jego rezygnacji ze stanowiska. W główną rolę wcieli się Joseph Gordon-Levitt. W serialu pojawią się także Kyle Chandler, któremu przypadła rola inwestora Billa Gurley’a, Hank Azaria, który zagra szefa Apple’a, Tima Cooka oraz Uma Thurman. Aktorka wcieli się w pisarkę, dziennikarkę, założycielkę portalu The Huffington Post oraz członkinię zarządu Ubera, Ariannę Huffington. Będzie to pierwsza wspólna produkcja Quentina Tarantino i Umy Thurman od czasów Kill Billa (2003).

Jeszcze przed premierą serialu twórcy zapowiedzieli drugi sezon, w którym skupią się na Facebooku. Będzie to już druga tego typu produkcja, po tworzonym przez HBO Doomsday Machine. Super Pumped: The Battle for Uber zadebiutuje 27 lutego.

Super Pumped: The Battle for Uber, zobacz zwiastun

Quentin Tarantino wcieli się w rolę narratora w nadchodzącym serialu Super Pumped: The Battle for Uber z Josephem Gordonem-Levittem w roli głównej. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Quentin Tarantino […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →