Zakochany bez pamięci zostanie serialem


12 października 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Zakochany bez pamięci doczeka się swojej telewizyjnych wersji – tak jak ostatnio Fargo i Egzorcysta.

Historia faceta, który odkrywa, że jego była dziewczyna poddała się zabiegowi wymazania go z pamięci, wróci na ekrany naszych telewizorów i komputerów. To ostatnio zjawisko coraz częstsze – niedawno zapowiedziano, że w 2017 roku powstanie serialowa wersja Pikniku pod wiszącą skałą.

zakochany bez pamięci

Serial na podstawie nagrodzonego Oscarem za scenariusz filmu zostanie wyprodukowany przez Universal Cable Productions, studio w którym powstał pierwowzór. W pracę zaangażowany będzie producent filmu, Steve Golin. Niestety, na ekranie nie zobaczymy oryginalnej obsady. Kiedy premiera nowego Zakochanego bez pamięci? Na razie szczegóły nie są znane, a prace są na początkowym etapie.

Sprawdź także:
Jakub Żulczyk robi serial z HBO! Sześć dni z życia dilera kokainy

Zakochany bez pamięci doczeka się swojej telewizyjnych wersji – tak jak ostatnio Fargo i Egzorcysta. Historia faceta, który odkrywa, że jego była dziewczyna poddała się zabiegowi wymazania go z pamięci, wróci na ekrany naszych telewizorów i komputerów. To ostatnio zjawisko coraz częstsze – niedawno zapowiedziano, że w 2017 roku powstanie serialowa wersja Pikniku pod wiszącą […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →