Youtube

Jest trailer „KIMI”, nowego thrillera z Zoë Kravitz


12 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Na kanale Warner Bros. Pictures pojawił się dziś oficjalny zwiastun filmu KIMI, który swoją premierę będzie miał 10 lutego. Sprawdź szczegóły.

KIMI już wkrótce na HBO Max

KIMI to film w reżyserii Stevena Soderbergha, który stanowi piątą produkcję twórcy od 2019 (imponujący wynik jak na człowieka, który w 2013 miał przejść na filmową emeryturę). Zdobywca Oscara jest dużym zwolennikiem platform streamingowych, jako że wszystkie jego ostatnie dzieła, włącznie z nadchodzącym KIMI, swoją premierę miały właśnie na streamingach.

Fabuła filmu

Główna bohaterka, Angela Childs grana przez Zoë Kravitz, jest pracownicą techniczną, do której obowiązków należy słuchanie i monitorowanie strumieni audio. Gdy słyszy jeden, który jej zdaniem jest dowodem morderstwa, desperacko próbuje sprawić, by ktoś jej uwierzył i pomógł rozwiązać zagadkę zbrodni. Autorem scenariusza jest David Koepp.

Tytuł filmu to nawiązanie do urządzenia, które jest asystentem domowym Angeli. Inspirowana popularną Alexą, KIMI i inne kawałki technologii są kluczowe w głównym pytaniu, które stawia film – co, gdyby każdy nasz oddech i każdy dźwięk były nagrywane?

KIMI – zwiastun

Obsada produkcji

Zoë Kravitz imponuje widzom, sukcesywnie powiększając swoją liczbę zasług dla kultury filmowej, z KIMI zapowiadającą się na jej największą dotychczasową główną rolę. Córka muzyka Lenny’ego Kravitza gra od roku 2007. 2022 zapowiada się jako spory rok dla aktorki, jako że oprócz Angeli Childs wystąpi także jako Catwoman w nadchodzącym Batmanie, którego premiera datowana jest na 4 marca.

Zoe Kravitz KIMI
Zoe Kravitz, źródło: Instagram

Inne postacie, które wystąpią w filmie to m.in. Rita Wilson, Devin Ratray czy Jacob Vargas znany z Synów Anarchii.

Przeczytaj także: Ile Disney+ będzie kosztował Polaków? Wyciekła przypuszczalna cena platformy

Na kanale Warner Bros. Pictures pojawił się dziś oficjalny zwiastun filmu KIMI, który swoją premierę będzie miał 10 lutego. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →