fot. Marvel Universe

Marvel z nowym pomysłem na wprowadzenie kolejnej postaci. Kogo zobaczymy u boku Spider-Mana?


09 lutego 2022

Podziel się newsem:

Marvel nie zamierza zostawić fali popularności, na jakiej płynie obecnie Spider-Man. Do uniwersum dołączy kolejna aktorka, która wcieli się w Madame Web.

Spider-Man podbił serca fanów Marvela

Jeśli myśleliście, że na kolejne pojawienie się Petera Parkera na ekranie będziemy musieli trochę poczekać, to nic bardziej mylnego. Nadchodzi kilka produkcji, które jeszcze bardziej rozbudują nam pajęcze uniwersum. Pierwszą z nich będzie zapowiedziana właśnie Madame Web, w którą wcieli się Dakota Johnson. Jest to 32-letnia aktorka, która dała o sobie znać w takich produkcjach jak Pięćdziesiąt twarzy Greya, a także Suspiria. To właśnie ona wcieli się w członkinię rodziny Spider-Mana, która na łamach komiksowego świata zadebiutowała w 1980 roku. Czy obok niej pojawi się także wszystkim znanym Peter Parker? A jeśli tak, to który?

Kim jest Madame Web?

Madame Web, a właściwie Cassandra Webb, to postać zamieszkująca pajęczy wymiar, która niejednokrotnie pomogła Peterowi Parkerowi w rozwiązaniu jego problemów.

Madame Web jest telepatką i jasnowidzem. Może także wyczuwać moce psioniczne u innych osób. Ponadto praktykuje chirurgię psychiczną i potrafi zamieniać się w ducha. Urodziła się w Salem, w Oregonie, w Stanach Zjednoczonych. Kiedyś dowodziła grupą Spider Women i jest babką Charlotte Witter, czwartej Spider-Woman.

podaje strona Marvel Wiki.
Marvel
Komiksowa Madame Web/ fot. Marvel Universe

Jak więc widzimy, echo Spider-Mana: Bez drogi do domu nie milknie i będzie nam dane ujrzeć rozbudowę fabuły człowieka pająka. Nie licząc Madame Web, Marvel zapowiedział także, że 13 stycznia 2023 roku na ekranie zobaczymy jeszcze Kravena Łowcę, w którego wcieli się Aaron Taylor-Johnson.

Kiedy Kraven usłyszał o Spider-Manie za pośrednictwem swojego przyrodniego brata, Kameleona, zdecydował, że jego następną zdobyczą będzie człowiek-pająk. Po kilku porażkach Kraven dołączył do zespołu superzłoczyńców zwanych Sinister Six, aby raz na zawsze pokonać Spider-Mana.

czytamy na stronie Marvel Wiki.

SSU (Sony’s Spider-Man Universe) rozrasta się do naprawdę prężnych rozmiarów.

Marvel nie zamierza zostawić fali popularności, na jakiej płynie obecnie Spider-Man. Do uniwersum dołączy kolejna aktorka, która wcieli się w Madame Web. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →