Chris Almeida

Little Simz wystąpi w “Venom 2: Carnage”


13 października 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Po premierze świetnie przyjętego albumu Sometimes I Might Be Introvert Little Simz zdecydowała się na ruch, którego chyba nikt się nie spodziewał. Wystąpi w nowej produkcji Marvela – Venom 2: Carnage. Sprawdź szczegóły!

Venom 2: Carnage – kontynuacja hitu Marvela z 2018 roku

To jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Jest kontynuacją prequela z 2018. Seria, będąca adaptacją komiksów Marvela, traktuje o dziennikarzu Eddiem Brocku, którego ciało zostało scalone z obcą formą życia – Venomem. W drugiej części do akcji ma wkroczyć jeden z najbardziej znanych czarnych charakterów Marvela: Carnage. Pierwsza część serii odniosła ogromny sukces komercyjny. Zarobiła 856,1 mln dolarów. Po drugiej części nie spodziewamy się gorszych wyników sprzedażowych. Zwłaszcza zważywszy na to, że jej obsada prezentuje się imponująco! W rolach głównych wystąpią takie sławy jak Tom Hardy, Woody Harrelson czy Michelle Williams. Teraz okazało się także, że swoją cegiełkę do projektu dołoży gwiazda hip-hopu – Little Simz.

Venom 2 – zobacz oficjalny zwiastun

Little Simz w produkcji Marvela

To już oficjalne! Simz zagra artystkę, którą spotyka główny bohater. Do udziału w projekcie raperka została zaproszona przez samego Toma Hardy’ego, który jest jej fanem. Simz przygotowała także remiks swojego utworu Venom, pochodzącego z wydanego w 2019 roku albumu pt. Grey Area. Venom Remix stał się częścią ścieżki dźwiękowej filmu.

W informacji prasowej czytamy:

Informacja o udziale Little Simz w filmie Venom pojawiała się tuż po szalenie udanym dla raperki czasie. Brytyjka wydała swój długo oczekiwany i bardzo dobrze przyjęty czwarty album, Sometimes I Might Be Introvert. Simz jest również najczęściej nominowaną artystką tegorocznego UK Video Music Awards 2021 (zdobywając w sumie pięć nominacji, trzy za Introvert i dwie za jej debiut reżyserski Woman). Ponadto Simz zagrała główną rolę w kultowym brytyjskim dramacie Netflixa o handlu narkotykami, Top Boy. W wyprodukowanym przez Drake’a serialu Simz gra jedną z głównych ról i ma wystąpić także w nadchodzącym sezonie.

Little Simz – Venom (Remix) [z albumu Venom: Let There Be Carnage]

Po premierze świetnie przyjętego albumu Sometimes I Might Be Introvert Little Simz zdecydowała się na ruch, którego chyba nikt się nie spodziewał. Wystąpi w nowej produkcji Marvela – Venom 2: Carnage. Sprawdź szczegóły! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →