Venom 2: Carnage” – pierwszy zwiastun już w sieci

Podziel się newsem:

Venom 2: Carnage to kontynuacja filmu na podstawie serii komiksów wydawnictwa Marvel Comics. W drugiej części ekranizacji w tytułowej roli ponownie zobaczymy Toma Hardy’ego. Zobaczcie pierwszy zwiastun produkcji.

Venom to postać występująca w serii komiksów Marvela. Jest pozaziemską formą życia, która potrafi egzystować w symbiozie z człowiekiem. W 2018 roku swoją premierę miał film Venom, w którym w rolę nosiciela pozaziemskiego symbiontu wcielił się Tom Hardy. Film wzbudził bardzo mieszane odczucia wśród widzów i krytyków, jednak występ brytyjskiego aktora był jednym z jego najmocniejszych elementów. Venom okazał się za to ogromnym sukcesem kasowym, zarobił w kinach gigantyczną kwotę 856,1 mln dolarów.

venom 2 carnage zwiastun

Venom 2: Carnage – zwiastun i data premiery

Wielkimi krokami zbliża się premiera kontynuacji filmu. Sequel będzie w wyświetlany w amerykańskich kinach pod tytułem: Venom: Let There Be a Carnage, w Polsce natomiast zobaczymy go pod tytułem: Venom 2: Carnage. Czego możemy spodziewać? Fabuła ponownie zabierze nas na spotkanie z Eddiem Brockiem, który nauczył się koegzystować z symbiontem Venomem. Na jego drodze tym razem stanie jego największy wróg. Jest to Carnage, czyli Cletus Kasady: seryjny morderca opanowany przez czerwonego symbionta.

W obsadzie znaleźli się Tom Hardy jako Eddie Brock / Venom, Michelle Williams jako Anne Weying, Naomie Harris jako Shriek, Woody Harrelson jako Cletus Kasady / Carnage i Reid Scott jako Dan Lewis. Za kamerą tym razem stanął Andy Serkis.

Venom 2: Carnage – pierwszy zwiastun

Premiera filmu Venom 2: Carnage w polskich kinach będzie miała miejsce 17 września 2021 roku.

Venom 2: Carnage to kontynuacja filmu na podstawie serii komiksów wydawnictwa Marvel Comics. W drugiej części ekranizacji w tytułowej roli ponownie zobaczymy Toma Hardy’ego. Zobaczcie pierwszy zwiastun produkcji. Venom to postać występująca w serii komiksów Marvela. Jest pozaziemską formą życia, która potrafi egzystować w symbiozie z człowiekiem. W 2018 roku swoją premierę miał film Venom, […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →