Drugi sezon Stranger Things nadchodzi. Co się w nim zdarzy?


26 stycznia 2017

Obserwuj nas na instagramie:

W końcu mamy dobre źródło! David Harbour, czyli serialowy szeryf Jim Hopper, w wywiadzie dla Hollywood Life zdradził kilka informacji o drugim sezonie “Stranger Things”.

W morzu plotek fałszywych spoilerów takie informacje to prawdziwy skarb. David Harbour trochę się wygadał na temat fabuły drugiego sezonu “Stranger Things”. Jego informacje można uznać za pewne, a już na pewno bardziej, niż anonimowe, internetowe ploty.

Nie znamy jeszcze daty premiery, ale za to szczegóły czasu akcji nie są już dla nas tajemnica. Drugi sezon “Stranger Things” dzieje się rok później, w 1984 roku. Wiadomo, że większość mieszkańców miasteczka Hawkins nie wie nadal, co się wydarzyło. Ci, którzy mają tę wiedzę, próbują wrócić do normalnego życia.

stranger things

Zniknięcie Barb dalej nikogo nie obchodzi, choć ten wątek ma się przewinąć w serialu. W drugim sezonie pewnie jej nie zobaczymy, ale podobno Nancy o niej nie zapomniała. Będą też nowi bohaterowie – i tu sensacja! Joyce będzie miała nowego partnera, którego zagra sam Sam (hehe) Gamgee z “Władcy Pierścieni”, czyli Sean Astin. Zobaczymy także Dacre’a Montgomery, Sadie Sink i Paula Reisera.

sam gamgee

Poznaliśmy też tytuły nowych odcinków. Te może niewiele mówią, ale za to pozwalają na fantazjowanie o tym, co zdarzy się w nowym sezonie. Oto one: “MadMax”, “The Boy Who Came Back To Life”, “The Pumpkin Patch”, “The Palace”, “The Storm”, “The Pollywog”, “The Secret Cabin”, “The Brain”, “The Lost Brother”.

W końcu mamy dobre źródło! David Harbour, czyli serialowy szeryf Jim Hopper, w wywiadzie dla Hollywood Life zdradził kilka informacji o drugim sezonie “Stranger Things”. W morzu plotek fałszywych spoilerów takie informacje to prawdziwy skarb. David Harbour trochę się wygadał na temat fabuły drugiego sezonu “Stranger Things”. Jego informacje można uznać za pewne, a już […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →