Eleven ze Stranger Things potrafi rapować!


02 września 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Millie Bobby Brown, czyli Eleven ze Stranger Things, pokazała w programie The Tonight Show swoje kolejne supermoce.

Netflix ogłosił wreszcie, że drugi sezon Stranger Things jest w produkcji. Szał na serial się nie kończy, a dziecięca część obsady nagle stała się gwiazdami. Dwunastoletnia Millie Bobby Brown jest świetna w roli obdarzonej nadprzyrodzonymi mocami Jedenastki, ale teraz okazuje się, że ma też rapowe skillsy!

Millie pokazała, co potrafi, w programie Jimmy’ego Fallona, w którym zarapowała zwrotkę Nicki Minaj z “Monster” Kanyego Westa. Lubimy ją po tym jeszcze bardziej, chociaż trochę obawiamy się, jakie jeszcze ukryte moce ma Eleven.

Obsada Stranger Things wraz z Jimmym Fallonem wzięła też udział w parodii serialu. W skeczu powraca Barb, o której wszyscy w serialu zapomnieli od momentu, w którym porwał ją potwór.

Sprawdź także:
“Stranger Things”: Wszystkie filmy, z których czerpią twórcy serialu

Millie Bobby Brown, czyli Eleven ze Stranger Things, pokazała w programie The Tonight Show swoje kolejne supermoce. Netflix ogłosił wreszcie, że drugi sezon Stranger Things jest w produkcji. Szał na serial się nie kończy, a dziecięca część obsady nagle stała się gwiazdami. Dwunastoletnia Millie Bobby Brown jest świetna w roli obdarzonej nadprzyrodzonymi mocami Jedenastki, ale […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →