kadr z klipu do utworu „Wenn du mich siehst" RAFa Camory i Juju

RAF Camora kolejnym artystą we współpracy z McDonald’s


21 września 2022

Podziel się newsem:

Nie tylko Mata ma swój zestaw w McDonald’s. Austriacki raper RAF Camora także podpisał kontrakt z siecią fast food. Sprawdź szczegóły.

Być jak Mata, BTS, Ghali

O tym, że branża gastronomiczno-spożywcza przenika się z muzyką, a przede wszystkim rapem, nie trzeba nikogo przekonywać. Wystarczy spojrzeć na scenę w Polsce, gdzie Kizo powoli zajmuje kolejne obszary spożywki, idąc w stronę instantów, a Quebonafide sukcesywnie rozwija swoją markę Miss Ti. Inną drogą podążył Mata, który podpisał umowę z McDonald’s i firmował swoją ksywką własny zestaw. Dokładnie to samo zrobił niezwykle popularny austriacki raper RAF Camora (ponad 5 milionów słuchaczy na Spotify, dla porównania Mata ma ich o ponad połowę mniej). Artysta z Wiednia, promujący wydane w tym miesiącu wraz z Bonezem MC Palmen aus Plastik 3, jest pierwszym niemieckojęzycznym artystą, który może pochwalić się własnym zestawem w McDonald’s. Będzie on nazywał się Vergesse nie die Street (tłum: Nigdy nie zapomnę ulicy) i będzie go można zakupić w Austrii za 9,90 euro. W tej cenie klienci otrzymają: 2 cheeseburgery, 6 nuggetsów, 0,5 litra dowolnego napoju, 1 duże frytki i 2 dowolne sosy.

Bonez MC & RAF Camora – Sommer

Palmen aus Plastik niemiecką klasyką

Wspomniane już Palmen aus Plastik 3 kontynuuje jedną z najbardziej ikonicznych serii w niemieckojęzycznym rapie. Każda z trzech części zameldowała się na pierwszym miejscu rankingów sprzedażowych zarówno w Niemczech, jak i w Austrii. Pierwszy wspólny album RAFa Camory i Boneza MC pokrył się ponadto w obu krajach platyną, a drugi złotem.

Nie tylko Mata ma swój zestaw w McDonald’s. Austriacki raper RAF Camora także podpisał kontrakt z siecią fast food. Sprawdź szczegóły. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →