kadr z klipu do utworu „Wenn du mich siehst" RAFa Camory i Juju

RAF Camora kolejnym artystą we współpracy z McDonald’s


21 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Nie tylko Mata ma swój zestaw w McDonald’s. Austriacki raper RAF Camora także podpisał kontrakt z siecią fast food. Sprawdź szczegóły.

Być jak Mata, BTS, Ghali

O tym, że branża gastronomiczno-spożywcza przenika się z muzyką, a przede wszystkim rapem, nie trzeba nikogo przekonywać. Wystarczy spojrzeć na scenę w Polsce, gdzie Kizo powoli zajmuje kolejne obszary spożywki, idąc w stronę instantów, a Quebonafide sukcesywnie rozwija swoją markę Miss Ti. Inną drogą podążył Mata, który podpisał umowę z McDonald’s i firmował swoją ksywką własny zestaw. Dokładnie to samo zrobił niezwykle popularny austriacki raper RAF Camora (ponad 5 milionów słuchaczy na Spotify, dla porównania Mata ma ich o ponad połowę mniej). Artysta z Wiednia, promujący wydane w tym miesiącu wraz z Bonezem MC Palmen aus Plastik 3, jest pierwszym niemieckojęzycznym artystą, który może pochwalić się własnym zestawem w McDonald’s. Będzie on nazywał się Vergesse nie die Street (tłum: Nigdy nie zapomnę ulicy) i będzie go można zakupić w Austrii za 9,90 euro. W tej cenie klienci otrzymają: 2 cheeseburgery, 6 nuggetsów, 0,5 litra dowolnego napoju, 1 duże frytki i 2 dowolne sosy.

Bonez MC & RAF Camora – Sommer

Palmen aus Plastik niemiecką klasyką

Wspomniane już Palmen aus Plastik 3 kontynuuje jedną z najbardziej ikonicznych serii w niemieckojęzycznym rapie. Każda z trzech części zameldowała się na pierwszym miejscu rankingów sprzedażowych zarówno w Niemczech, jak i w Austrii. Pierwszy wspólny album RAFa Camory i Boneza MC pokrył się ponadto w obu krajach platyną, a drugi złotem.

Nie tylko Mata ma swój zestaw w McDonald’s. Austriacki raper RAF Camora także podpisał kontrakt z siecią fast food. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →