kadr z teledysku „Motyle"

Dorota Masłowska odniosła się do fali krytyki, która na nią spłynęła

Obserwuj nas na instagramie:

Dorota Masłowska wczoraj wydała swój pierwszy singiel pod szyldem nowopowstałej wytwórni – SBM A. Kawałek nie spotkał się z ciepłym odbiorem. Artystka dodała posta, w którym zwraca się bezpośrednio do hejterów. Sprawdź!

Dorota Masłowska ma wiadomość do osób, które ją krytykują

Wczoraj pisaliśmy o nowym projekcie Solara i Białasa. Włodarze największej hip-hopowej wytwórni w Polsce założyli sublabel o nazwie SBM A, który ma specjalizować się w muzyce alternatywnej. W sieci pojawił się post jednego z nich zapowiadający ogłoszenie pierwszej artystki. Okazała się nią być Dorota Masłowska, a wraz z ujawnieniem jej tożsamości opublikowano pierwszy kawałek. W Internecie bardzo szybko zawrzało – zewsząd pojawiły się głosy krytykujące piosenkarkę i pisarkę. Nie pozostała ona dłużna tym ludziom – napisała obszerny komentarz w tej sprawie. Z wpisu dowiadujemy się, że to nie pierwszy raz, gdy jej działalność spotyka się z negatywnym odbiorem. Twórczyni utrzymuje, że jest na to całkowicie odporna.

DOROTA – Motyle

Reprezentanci SBM wystąpią podczas Mazury Hip Hop Festiwal 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Jubileuszowa edycja Mazury Hip Hop Festiwal 2022 odbędzie się między 14 a 16 lipca w Twierdzy Boyen przy ul. Turystycznej 1 w Giżycku. Bilety na event zakupicie na Biletomat.pl. Barwy SBM będą na wydarzeniu reprezentować BiałasJan-rapowanie oraz White 2115. Oprócz zawodników SB Maffiji swoje koncerty zagrają m.in. KizoSłońYoung LeosiaMalik Montana Pezet.

Mazury Hip Hop Festiwal to żelazny punkt wakacyjnych podróży każdego prawdziwego fana polskiego rapu. Najstarsza w kraju plenerowa impreza hip-hopowa, odbywająca się w samym środku lata, corocznie gromadząc w murach giżyckiej Twierdzy Boyen wielotysięczną publikę.

– przekonują organizatorzy

Przeczytaj także: Ekipa SBM Label wspomina, jak bawiła się podczas ostatniej edycji SBM FFestivalu

Dorota Masłowska wczoraj wydała swój pierwszy singiel pod szyldem nowopowstałej wytwórni – SBM A. Kawałek nie spotkał się z ciepłym odbiorem. Artystka dodała posta, w którym zwraca się bezpośrednio do hejterów. Sprawdź! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →