kadr z „#Hot16Challenge2 FINAŁ AKCJI"

SBM Label otwiera sublabel SBM A. Jest pierwszy singiel [aktualizacja]

Podziel się newsem:

SBM Label zainauguruje dziś działalność nowej wytwórni. Razem z jej startem, ogłoszona została również pierwsza artystka.

SBM A, czyli nowa wytwórnia od Solara i Białasa [aktualizacja]

Wczoraj w mediach społecznościowych pojawiły się informacje o kolejnych działaniach SBM Label. Na Instagramie powstało konto sbm_aaa, które – jak się okazało – jest oficjalnym profilem nowej wytwórni założonej przez włodarzy stołecznego labelu hip-hopowego – SBM A.

Zobacz: Midasowy Dwór. Jak Hotel Maffija 2 ozłocił SBM Label

Za pośrednictwem Twittera jeden z założycieli SB Maffiji, Solar, zdradził również, że dziś poznamy pierwszą podpisaną artystkę. Określił ją słowami „absolutnie wyjątkowa”, jednak nie wyjawiono jeszcze, kim owa twórczyni może być. Inaugurację SBM A zaplanowano na dziś na godzinę 15:00. Jak się okazało, pierwszą podopieczną nowej wytwórni jest Dorota Masłowska.

Internauci przypuszczali, że nowo powstała wytwórnia rozszerzy działania SBM na inne rynki niż rapowy. Najczęstszą teorią było przeświadczenie, że Solar i Białas postawili na wydawanie artystów alternatywnych. Przed chwilą opublikowano singiel DOROTY zatytułowany Motyle. Za produkcję muzyki do piosenki odpowiada sam Solar. Reżyserią teledysku zajęła się Aleksandra Terpińska.

DOROTA – Motyle

To jednak nie wszystkie działania, które podjęła ostatnio stołeczna wytwórnia. Na początku maja 2115 również przekształciło się w oficynę wydawniczą. Wówczas Bedoes informował, że „nadal może liczyć na wsparcie SBM„. Poziemski także odniósł się do działań 2115 w podobnych słowach. Pozwala to sugerować, że przez najbliższy czas 2115 i SBM Label pozostaną w ścisłej współpracy.

Zawodnicy SBM wystąpią podczas Mazury Hip Hop Festiwal 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Jubileuszowa edycja Mazury Hip Hop Festiwal 2022 odbędzie się między 14 a 16 lipca w Twierdzy Boyen przy ul. Turystycznej 1 w Giżycku. Bilety na wydarzenie kupicie na Biletomat.pl. W sprzedaży jest już ostatnia z dostępnych pul wejściówek, więc nie zwlekajcie z zakupem! W trakcie imprezy na scenie pojawią się najbardziej rozpoznawalne nazwiska na polskiej scenie. Spośród ponad dwudziestu ogłoszonych twórców aż trzech reprezentuje maffijne barwy. Są to Białas, Jan-rapowanie oraz White 2115. Oprócz zawodników SB Maffiji na scenie pojawią się m.in. Kizo, Słoń, Young Leosia, Malik Montana i Pezet.

Mazury Hip Hop Festiwal to żelazny punkt wakacyjnych podróży każdego prawdziwego fana polskiego rapu. Najstarsza w kraju plenerowa impreza hip-hopowa, odbywająca się w samym środku lata, corocznie gromadząc w murach giżyckiej Twierdzy Boyen wielotysięczną publikę.

– zapraszają organizatorzy

White 2115 – California

SBM Label zainauguruje dziś działalność nowej wytwórni. Razem z jej startem, ogłoszona została również pierwsza artystka. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 godziny SBM A, czyli […]

Reprezentanci SBM Label na XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal 2022

Biletomat.pl
290 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →