„Studio wszędzie” – czyli Flint i jego świetny projekt!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Flint w swoim nowym projekcie zabiera nas nie tylko w urokliwe miejsca, ale przede wszystkim pokazuje kawał swojego warsztatu, a wszystko to nagrane na żywo i bez cięć.

Flint przedstawia Studio wszędzie

Studio wszędzie, to projekt powołany do życia z inicjatywy weterana bitew freestylowych – Flinta. Jak sama nazwa wskazuje, polega on na przeniesieniu studia nagraniowego w dowolne miejsce na ziemi. Brzmi awykonalnie? Wręcz przeciwnie, wystarczy tylko laptop, mikrofon i pies Edward.

Cała akcja wystartowała w momencie, gdy raper został nominowany do #Hot16Challenge2 a profesjonalne studio zamienił na leśną scenerię. Studio wszędzie swoją formułą może nieco przypominać #Hot16, ponieważ projekt także polega na nagraniu szesnastu wersów na raz, lecz na tym podobieństwa się kończą. Co zatem wyróżnia ten projekt?

Flint – #Hot16Challenge2

Chociażby fakt, że każdy odcinek nagrywany jest w innym miejscu. Raper dotychczas odwiedził Puszczę Kampinoską, gdzie nagrał swoją gorącą szesnastkę. Kolejny odcinek zrealizowany został na Mazurach we wsi Muławki pod Kętrzynem. Natomiast najnowszy odcinek Studia wszędzie nagrano nad polskim morzem.

FLINT – Stary ja (studio wszędzie #2)

FLINT – Niewyczerpalny (studio wszędzie #3)

Sztuki wizualne

Flint
fot. Piotr Pytel

18 lipca ubiegłego roku, Flint pod pseudonimem Nowak vel Nowaczyński wraz z NOCNYM wydali długogrający krążek pod tytułem Sztuki wizualne. Album ukazał się nakładem SBM Label, a wśród gości znaleźli się miedzy innymi Rosalie., Holak, czy Solar.

Nowak vel Nowaczyński – Sztuki wizualne – odsłuch albumu

Flint w swoim nowym projekcie zabiera nas nie tylko w urokliwe miejsca, ale przede wszystkim pokazuje kawał swojego warsztatu, a wszystko to nagrane na żywo i bez cięć. Flint przedstawia Studio wszędzie Studio wszędzie, to projekt powołany do życia z inicjatywy weterana bitew freestylowych – Flinta. Jak sama nazwa wskazuje, polega on na przeniesieniu studia […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.