Holak z kolejną zapowiedzią nowej płyty. Posłuchajcie utworu „Najpierw słodkie”


03 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

W kwietniu otrzymamy nowy album Holaka. Dziś w sieci pojawił się kolejny utwór, który go zapowiada. Posłuchajcie singla Najpierw słodkie.

Obecnie wielu artystów decyduje się na przełożenie premiery nowego wydawnictwa, z powodu zamkniętych sklepów, odwołanych eventów i braku możliwości przeprowadzenia akcji promocyjnych. Jednak nie wszyscy podejmują takie działanie. Holak premierę swojego nowego albumu zaplanował na kwiecień i nie zamierza tego zmieniać. W związku z tym, już niebawem otrzymamy od niego nowe kawałki.

Blask – nowa płyta od Holaka już w kwietniu

Album zatytułowany Blask ukaże się w formie 32-stronicowego magazynu zaprojektowanego przez samego Holaka już 24 kwietnia. Będzie on jednak dostępny jedynie w sprzedaży wysyłkowej.

Na płytę składać się będzie 13 utworów, na których usłyszymy takich gości jak: Tymek, Otsochodzi, Paulina Przybysz, Kasia Golomska, Siles, Zibex oraz Max Pyszora.

Holak - Blask
Holak – Blask – okładka płyty

Do tej pory poznaliśmy dwa single zapowiadające wydawnictwo: Złoty Chłopak z Tymkiem i Maxem Pyszorą oraz Mortal Kombat z Pauliną Przybysz.

Holak feat. Paulina Przybysz – Mortal Kombat

Dziś na YouTube i serwisy streamingowe trafił kolejny singiel – Najpierw słodkie. Zobaczcie teledysk:

Holak – Najpierw słodkie

Jeśli chcecie zaopatrzyć się w fizyczne wydanie nowego albumu Holaka, możecie płytę zamawiać w preorderze tutaj.

W kwietniu otrzymamy nowy album Holaka. Dziś w sieci pojawił się kolejny utwór, który go zapowiada. Posłuchajcie singla Najpierw słodkie. Obecnie wielu artystów decyduje się na przełożenie premiery nowego wydawnictwa, z powodu zamkniętych sklepów, odwołanych eventów i braku możliwości przeprowadzenia akcji promocyjnych. Jednak nie wszyscy podejmują takie działanie. Holak premierę swojego nowego albumu zaplanował na […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Polish Hip-Hop Festival 2020

Biletomat.pl
od 180 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →