Flint i jego „Studio Wszędzie” zawitali na Polish Hip-Hop Festival


06 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Co prawda Polish Hip-Hop Festival w tym roku się nie odbył. Ten fakt jednak wcale nie stał na przeszkodzie, aby Flint zagrał "koncert" na płockiej plaży. Wszystko to za sprawą projektu Studio Wszędzie.

Studio wszędzie, czyli nieograniczone możliwości

O najnowszym projekcie Flinta pisaliśmy już jakiś czas temu. Raper/freestylowiec postanowił spakować do walizki sprzęt do nagrywania, laptopa i ruszyć w Polskę. Flint w ten sposób odwiedził takie miejsca jak Puszcza Kampinoska, Muławki pod Kętrzynem na Mazurach, a także polskie morze.

Więcej informacji na temat projektu Studio Wszędzie znajdziesz tutaj


Normalnie o tej porze…

Flint making of photo by pawko_shots
Fot. pawko_shots

Tym razem Flint wybrał się w miejsce, które powinien kojarzyć każdy fan polskiego hip-hopu. Raper bowiem, ze swoim mobilnym studio, pojawił się w Płocku, dokładnie wtedy, kiedy miała wystartować VIII edycja największego festiwalu hip-hopowego w tej części Europy, czyli Polish Hip-Hop Festival.

Normalnie o tej porze, na płockiej plaży powinno bawić się kilkadziesiąt tysięcy fanów hip-hopu. Jednak PLHHF w tym roku z wiadomych względów zostało odwołane i przeniesione na 2021 rok. Lecz Flint za pomocą swojego projektu pozwolił chociaż na chwilę przenieść się do Płocka.

Flint – Studio wszędzie #4: PLHHF

Flint z płockim festiwalem jest związany praktycznie od samych jego początków, zasiadając w jury Bitwy o Płock, czy występując w roli jednego z prowadzących festiwal.

Bilety na przyszłoroczną, podwójną edycję PLHHF znajdziecie na stronie Biletomat.pl

Sztuki Wizualne oczami Flinta i Nocnego

18 lipca ubiegłego roku, Flint pod pseudonimem Nowak vel Nowaczyński wraz z NOCNYM wydali długogrający krążek pod tytułem Sztuki wizualne. Album ukazał się nakładem SBM Label, a wśród gości znaleźli się miedzy innymi Rosalie., Holak, czy Solar.

Nowak vel Nowaczyński – Sztuki wizualne – odsłuch albumu

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

POLISH HIP-HOP FESTIVAL 2021

Biletomat.pl
od 230 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.