Paweł Grabowski, Aleksandra Mik

W Wielkiej Brytanii Ed Sheeran i Elton John, a w Polsce… Team X i Margaret ze świątecznym utworem


03 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Margaret, wraz z ekipą youtuberów Team X prezentują świąteczny utwór Pod choinką. Sprawdź to niecodzienne połączenie.

Team X prezentuje „świąteczny benger”

Święta tuż za rogiem, radia dają nam o tym znać natężeniem świątecznych hitów. W Wielkiej Brytanii Ed Sheeran i Elton John łączą siły w utworze Merry Christmas, a w Polsce otrzymujemy… niespodziewaną współpracę Margaret oraz youtube’owych twórców z kanału Team X. Charakter utworu Pod choinką najlepiej podsumowują sami artyści refrenem, w którym Margaret śpiewa: „na gwiazdkę macie od nas benger”. Świąteczny charakter utworu wymieszany jest z zaznaczeniem swojego bogactwa i przepychu, w jakim żyją osoby należące do Teamu X. Link do tego niecodziennego singla znajdziecie poniżej.

Team X, Margaret – Pod choinką

Pierwsze kroki Gaja Hornby Records

Ostatnie miesiące są dla Margaret bardzo intensywne. Kilka tygodniu temu ogłosiła wraz z producentem KaCeZeTem założenie wytwórni Gaja Hornby Records. Nabór do wytwórni odbywa się poprzez specjalnie stworzoną w tym celu aplikację, w której każdy może spróbować swoich sił pod proponowane przez autorów bity i „pokazać się”. Kilka dni temu ogłoszony został pierwszy artysta, który podjął współpracę z Margaret i jej wytwórnią. To urboishawty, raper związany do tej pory z podziemnym distressed therapy. Jego pierwszy singiel dla Gaja Hornby Records zatytułowany KOCHA, został wyprodukowany właśnie przez KaCeZeTa, a gościnnie udzieliła się na nim Margaret. Wkrótce powinniśmy poznać kolejnych artystów zakontraktowanych przez wytwórnię.

Margaret, wraz z ekipą youtuberów Team X prezentują świąteczny utwór Pod choinką. Sprawdź to niecodzienne połączenie. Team X prezentuje „świąteczny benger” Święta tuż za rogiem, radia dają nam o tym znać natężeniem świątecznych hitów. W Wielkiej Brytanii Ed Sheeran i Elton John łączą siły w utworze Merry Christmas, a w Polsce otrzymujemy… niespodziewaną współpracę Margaret […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →