Bisz kolejnym singlem zapowiada nadejście „Bladego Króla”


23 lutego 2021

Podziel się newsem:

Bisz śmiało predysponować może do lidera systematyczności w rapowym świecie. Co niedzielę, jak w zegarku, otrzymujemy kolejne informacje o nowym albumie lub też single przybliżające nam Bladego Króla.

Reklama

Nie inaczej było w minioną niedzielę. Promocja nowego albumu Bisza zahaczyła w ten dzień o utwór Tracić oraz tytułowy utwór z płyty Blady Król. Zaprezentowano je równocześnie, w formie jednego, łączącego je teledysku. Utrzymane w tej samej stylistyce, emanujące szarością klipy, również skutecznie budują klimat wydawnictwa, za którego warstwę brzmieniową odpowiedzialny jest Kosa. Podwójny singiel Tracić / Blady Król jest trzecią już muzyczną zapowiedzią albumu Blady Król, którego premierę zaplanowano na 12 marca!

BISZ / KOSA – Tracić / Blady Król

Blady Król, jaki jest?

Bisz, kolejnymi ujawnianymi informacjami, zdążył już dokonać zarysu wydawnictwa Blady Król. Od jakiegoś czasu wiemy zatem, że czeka nas koncept-album, a inspiracją przy jego tworzeniu była dla Bisza powieść o tym samym tytule autorstwa Davida Fostera Wallace’a. Sferę tekstową więc wyróżniać będzie „melancholia splatająca się z wewnętrznym buntem”. Od strony muzycznej natomiast Blady Król brzmieć ma współcześnie, a produkcje Kosy nawiązywać mają do obecnych trendów. O wysokim poziomie na jakim stoi Blady Król, w przypadku takiego rapera jak Bisz, nie jest koniecznym osobno zapewniać.

BISZ / KOSA – Zapadam się w pamięć

Kolejna niedziela przyniosła słuchaczom teledysk łączący tytułowy utwór „Blady Król” z utworem „Tracić”. Ujawniono także datę premiery albumu.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.