Bisz kolejnym singlem zapowiada nadejście „Bladego Króla”


23 lutego 2021

Podziel się newsem:

Bisz śmiało predysponować może do lidera systematyczności w rapowym świecie. Co niedzielę, jak w zegarku, otrzymujemy kolejne informacje o nowym albumie lub też single przybliżające nam Bladego Króla.

Nie inaczej było w minioną niedzielę. Promocja nowego albumu Bisza zahaczyła w ten dzień o utwór Tracić oraz tytułowy utwór z płyty Blady Król. Zaprezentowano je równocześnie, w formie jednego, łączącego je teledysku. Utrzymane w tej samej stylistyce, emanujące szarością klipy, również skutecznie budują klimat wydawnictwa, za którego warstwę brzmieniową odpowiedzialny jest Kosa. Podwójny singiel Tracić / Blady Król jest trzecią już muzyczną zapowiedzią albumu Blady Król, którego premierę zaplanowano na 12 marca!

BISZ / KOSA – Tracić / Blady Król

Blady Król, jaki jest?

Bisz, kolejnymi ujawnianymi informacjami, zdążył już dokonać zarysu wydawnictwa Blady Król. Od jakiegoś czasu wiemy zatem, że czeka nas koncept-album, a inspiracją przy jego tworzeniu była dla Bisza powieść o tym samym tytule autorstwa Davida Fostera Wallace’a. Sferę tekstową więc wyróżniać będzie „melancholia splatająca się z wewnętrznym buntem”. Od strony muzycznej natomiast Blady Król brzmieć ma współcześnie, a produkcje Kosy nawiązywać mają do obecnych trendów. O wysokim poziomie na jakim stoi Blady Król, w przypadku takiego rapera jak Bisz, nie jest koniecznym osobno zapewniać.

BISZ / KOSA – Zapadam się w pamięć

Kolejna niedziela przyniosła słuchaczom teledysk łączący tytułowy utwór „Blady Król” z utworem „Tracić”. Ujawniono także datę premiery albumu.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →