Kadr z teledysku "Szczęście"

Czym jest „Szczęście”? Kosa odpowiada w nowym kawałku


15 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Na oficjalnym kanale youtube’owym wytwórni QueQuality pojawił się nowy numer Kosy zatytułowany Szczęście. Sprawdź!

Kosa ft. Linda – Szczęście

Wczoraj zapytaliśmy Was wszystkich ,,Czym jest szczęście?”. W niespełna dobę otrzymaliśmy kilka tysięcy odpowiedzi na to pytanie, z którymi niebawem zrobimy coś naprawdę fajnego! Dziś na naszym kanale YouTube pojawił się nowy singiel @kadoes_ o tytule Szczęście gdzie sam zainteresowany rozprawia się z tym zagadnieniem. W numerze gościnnie udzieliła się wspaniała @lindadres.

– mówi QueQuality o nowym numerze swojego reprezentanta

Ostatnie ruchy Kosy

Dotychczasową dyskografię rapera zamyka wydany w 2021 krążek Organiczne Związki Liryczne.

Organiczne Związki Liryczne – tracklista

  1. Organiczne Związki Liryczne
  2. Sople ft. Kukon
  3. Oktan
  4. Etanol i Kortyzol ft. Jan- rapowanie
  5. Detergent
  6. Kapsaicyna
  7. Tlen
  8. Flara ft. Linda
  9. Dopamina

Organiczne Związki Liryczne – odsłuch albumu

Kosa wystąpi na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Już w dniach 11-13 sierpnia w Płocku odbędzie się kolejna edycja Lech Polish Hip-Hop Festival. Bilety na ten wyjątkowy event znajdziecie w serwisie Biletomat.pl.

Przez ponad dwa lata pracowaliśmy nad tym, abyście otrzymali najlepszy festiwal hip-hopowy w historii. Nie lubimy półśrodków, dlatego w tym roku czekają na Was rewolucyjne zmiany. Line-up wypchany po brzegi (kolejne ogłoszenia artystów już niedługo), nowe sceny, masa stref, dodatkowe pole namiotowe oraz liczne niespodzianki. Do zobaczenia w Płocku. Elooo!

– zapowiadają organizatorzy wydarzenia

Kto zagra na wydarzeniu oprócz Kosy? W pierwszej puli ogłoszonych artystów znaleźli się: Kukon, Hodak, Catchup, Miły ATZDwa Sławy, Gruby Mielzky, PRO8L8M, Sokół, Ero JWP, Łajzol, JETLAGZ, Dziarma, Young Igi, Zdechły Osa, BARTO KATT, Avi x Louis Villain, Kaz Bałagane, Sarius, Małpa, PlanBe, TUZZA, Spółka ZOO [Frosti, Berson, Włodar, Mario], Feno, Paluch, Słoń, Jeden, Jacuś, Lipa, Joda, Guzior, Kabe. A to dopiero początek!

Na oficjalnym kanale youtube’owym wytwórni QueQuality pojawił się nowy numer Kosy zatytułowany Szczęście. Sprawdź! Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Kosa ft. Linda – Szczęście Wczoraj zapytaliśmy Was wszystkich […]

Kup bilet na LECH POLISH HIP-HOP FESTIVAL 2022!

Biletomat.pl
150 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →