„Hope After All” – VNM prezentuje kolejny emocjonalny singiel


17 grudnia 2020

Podziel się newsem:

VNM z powodu pandemii był zmuszony przesunąć premierę EXIT2020 na początek nowego roku. Jednak pomimo tego, raper w najnowszym, bardzo emocjonalnym singlu, stara się podnieść na duchu tych, którzy potrzebują tego teraz bardziej od niego.

Ten kawałek miał być właśnie o tym

Na początku maja VNM udostępnił bardzo gorzki i emocjonalny singiel, który wywołał niemałą dyskusję w polskim środowisku. Tytułowy numer z Hope For The Best, był numerem, w którym Venom po raz pierwszy przyznał się przed słuchaczami z jakimi problemami przyszło mu się zmagać. Od uciętych zasięgów na nowych numerach, po problemy z pieniędzmi i obawami spowodowanymi rozprzestrzeniającą się pandemią.

Jak sam nawijał, numer początkowo miał mieć całkiem inny bit i być zupełnie o czymś innym. Jednakże ówczesna sytuacja popchnęła go do tego, aby ostatecznie zmienić plany co do utworu zamykającego album.

VNM – Hope For The Best

Minęło 8 miesięcy i V promując swój najnowszy album – EXIT2020, w bezpośredni sposób odwołuje się do głośnego singla. Atmosfera w dalszym ciągu jest emocjonalna i podniosła. Jednak Hope after all, jak wskazuje tytuł, ma zupełnie inny wydźwięk od swojego gorzkiego poprzednika.

VNM – Hope after all

Tym razem Venom stara się wlać trochę nadziei w serca ludzi, którym ten rok tak samo jak jemu przysporzył wiele problemów. Mając przy tym szczerą nadzieję, że zbliżający się wielkimi krokami 2021 będzie o wiele lepszy, na co chyba wszyscy liczymy.

Za bit do Hope after all odpowiedzialny jest Łukasz Kowaluk, natomiast klip powstał podczas przedpremierowego odsłuchu EXIT2020.

Premiera EXIT2020 przesunięta

Początkowo, EXIT2020 miał ukazać się w zeszły piątek, jednak z powodu pandemii, premiera albumu została przesunięta na początek przyszłego roku, a dokładniej 15 stycznia.

VNM feat. Bonson – Viral

Album promowały takie single jak Linie III, Autonomia, Ataraksja, Viral z udziałem Bonsona, czy chociażby zmysłowy storytelling, jakim była Antycypacja. Ponadto, oprócz wymienionego wyżej Bonsona, swój ślad na albumie zostawili również: Pawbeats, K-Leah, oraz GrubSon. Natomiast, za warstwę muzyczną odpowiedzialni byli między innymi Magiera, Skrywa, Gibbs, czy SoDrumatic.

vnm okładka

Przesunięcie premiery ma również swoje plusy, bowiem w dalszym ciagu możecie zamawiać preorder EXIT2020. Aktualnie dostępne są dwie wersje: standardowa, oraz deluxe, w której oprócz plakatu, podpisanego przez rapera, znajdziecie także koszulkę i czapkę zimową.

Obie wersje możecie zamawiać z oficjalnego sklepu labelu DeNekstBest. Wystarczy, że klikniecie w ten link.

VNM z powodu pandemii był zmuszony przesunąć premierę EXIT2020 na początek nowego roku. Jednak pomimo tego, raper w najnowszym, bardzo emocjonalnym singlu, stara się podnieść na duchu tych, którzy potrzebują tego teraz bardziej od niego. Ten kawałek miał być właśnie o tym Na początku maja VNM udostępnił bardzo gorzki i emocjonalny singiel, który wywołał niemałą […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →