fot. Michał Grobelny

Zeus szykuje się do świętowania jubileuszu jednego ze swoich albumów


25 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Oprócz pracy nad nowym albumem Zeus szykuje dla fanów jeszcze jedno wydawnictwo. Łodzianin wkrótce wyda jeden ze swoich kultowych albumów na winylu.

Zeus szykuje się do jubileuszu

Wczoraj w mediach społecznościowych Zeusa pojawiła się informacja, która może zainteresować fanów winylowych płyt. Raper szykuje się do wydania na “wosku” swojego najpopularniejszego albumu, Zeus. Nie Żyje., który wkrótce będzie obchodzić dziesiątą rocznicę wydania. Łodzianin pochwalił się zdjęciem testpressa, jednak na razie nie wiadomo, kiedy album w wersji winylowej trafi do słuchaczy.

Zobacz: Zeus: “Zawsze lubiłem prostotę obsługi i intuicyjność konsol” [W co ty grasz? #1]

Nie żyje. trafiło na rynek w listopadzie 2012 roku nakładem opolskiej wytwórni Step Records. Na krążku znalazły się takie przeboje, jak Hipotermia, Znasz mnie, ODP. czy Muzyka, miłość, przyjaźń. To czwarte wydawnictwo w dyskografii łodzianina. W sierpniu 2015 album otrzymał od Związku Producentów Audio Video Platynową Płytę w związku ze sprzedażą przekraczającą trzydzieści tysięcy egzemplarzy.

Zeus – Zeus. Nie żyje. – odsłuch albumu

Nowości również w drodze

Choć można się spodziewać, że winylowa wersja Nie żyje. trafi na rynek jesienią, raper nie planuje wydać wyłącznie jubileuszowej edycji. W najnowszym serii vlogów Pierwszy Milion To Stan Umysłu Rutkowski podzielił się z widzami fragmentem prac nad mobilnym studiem na Podlasiu, pokazując sprzęt, na którym pracuje. Między innymi w tamtej lokalizacji powstaje nowa płyta artysty.

Pierwszy Milion To Stan Umysłu Vlog odc. 2 – Podlasie, mobilne studio i deskorolka

Dotychczasową dyskografię Zeusa zamyka album W poszukiwaniu siebie. Krążek wydany w 2020 roku ukazał się w duecie z Klonowskym, który odpowiada za wszystkie bity na płycie. Oprócz gospodarzy na wydawnictwie usłyszymy także Justynę Kuśmierczyk w sześciu z trzynastu utworów.

Oprócz pracy nad nowym albumem Zeus szykuje dla fanów jeszcze jedno wydawnictwo. Łodzianin wkrótce wyda jeden ze swoich kultowych albumów na winylu. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Zeus szykuje […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →