kadr z teledysku

Anatom wraca z płytą, tym razem w duecie. Raper dołączył do wytwórni Zeusa


19 października 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Na rapowy rynek wraca Anatom. Po odejściu z Bozon Records i Anatomja Mixtape, raper dołączył do łódzkiej wytwórni Pierwszy Milion. Singiel Chcemy żyć z gościnnym udziałem Kary, zwiastuje album, który Anatom nagrał w duecie z producentem o pseudonimie SlvR.

Anatom łączy siły z Karą

Na oficjalnym kanale wytwórni Pierwszy Milion pojawił się nowy teledysk Anatoma. W utworze Chcemy żyć wystąpiła także Kara. Za produkcję bitu odpowiada SlvR, który jest odpowiedzialny za wszystkie podkłady na nadchodzącym albumie. Wideo to wspólne dzieło Dariusza Zdańskiego, Patryka Czachowskiego oraz Michała Grobelnego. Za montaż obrazu odpowiedzialni są dwaj pierwsi panowie.

Anatom feat. Kara – Chcemy żyć

Pandemonium już wkrótce w Pierwszym Milionie

Dołączenie duetu Anatom/SlvR nie jest informacją, która niesie za sobą wyłącznie singiel. Sumptem Pierwszego Miliona wydany zostanie album Pandemonium, którego premierę zaplanowano na 26 listopada. Wydawcy na razie nie ujawnili wielu informacji oprócz okładki, liczby utworów i zarysowania stylistyki albumu.

Zobacz: Dziesięć lat temu Popkiller wystawił Młodych Wilków po raz pierwszy

W czasach upadających ideałów, chorobliwej znieczulicy, pogłębiającego się chaosu i szaleństwa – w czasach wojny skrajności, Pandemonium to opowieść o próbie znalezienia równowagi. To manifest normalności, głos szarego człowieka, który nie chce walczyć z drugim w obronie prawdy ale poszukuje prawdy ramię w ramię z drugim człowiekiem. Opisując swoją historię mówię o tęsknotach, lękach i pragnieniach chłopca, który staje się mężczyzną ale i mężczyzny, który pragnie pozostać chłopcem. Pandemonium to podróż do świata pełnego nostalgii, nadziei i BÓLU. To podróż do świata realnego. Anatom/SlvR – Pandemonium to płyta zrealizowana przez klasyczny duet MC/Producent. Zawiera 14 premierowych utworów w całości stanowiących spójny brzmieniowo album długogrający. Nowoszkolna forma, znakomite bity, chwytliwe refreny i bezkompromisowa treść zabierają słuchacza do świata naszpikowanego emocjami.

Informuje wytwórnia.
anatom pandemonium slvr pierwszy milion
okładka albumu Pandemonium duetu Anatom/SlvR

Na rapowy rynek wraca Anatom. Po odejściu z Bozon Records i Anatomja Mixtape, raper dołączył do łódzkiej wytwórni Pierwszy Milion. Singiel Chcemy żyć z gościnnym udziałem Kary, zwiastuje album, który Anatom nagrał w duecie z producentem o pseudonimie SlvR. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →