fot. @krkgfx

Anatom i SlvR z kolejnym singlem z „Pandemonium”. Gościnnie Koldi i Floral Bugs


15 listopada 2021

Podziel się newsem:

Zbliża się premiera Pandemonium – wspólnej płyty Anatoma i SlvRa. Duet promuje wydawnictwo kolejnym singlem pt. Leki. Obok gospodarzy pojawili się Koldi oraz Floral Bugs.

Kolejny singiel z Pandemonium w sieci

Utwór Leki zapowiada nadchodzące wydawnictwo duetu Anatom/SlvR. W piosence wystąpili również Floral Bugs oraz Koldi. Miksem zajął się Krzysztof Piwowarski dla 9-Jeden Studio, natomiast wizualizacją opublikowaną na kanale Pierwszy MilionPerpetuer.

Anatom x SlvR feat. Koldi, Floral Bugs – Leki

Duet z premierą albumu jeszcze w tym miesiącu

Pandemonium pojawi się na rynku 26 listopada nakładem łódzkiej wytwórni Pierwszy Milion, której założycielami jest Zeus i Joteste. Album można zamówić w wersji preorder w oficjalnym sklepie. W ostatnich dniach Anatom podzielił się również tracklistą oraz pełną listą gości na nadchodzącym albumie. Oprócz gospodarzy na Pandemonium usłyszymy Karę, VBS-a, Onara, Feno, Koldiego, Floral Bugsa oraz Zeamsone. Niektóre z podanych ksyw były znane już wcześniej za sprawą opublikowanych singli.

Zobacz: Anatom i Slvr prezentują singiel Pandemonium

W czasach upadających ideałów, chorobliwej znieczulicy, pogłębiającego się chaosu i szaleństwa – w czasach wojny skrajności Pandemonium to opowieść o próbie znalezienia równowagi. To manifest normalności, głos szarego człowieka, który nie chce walczyć z drugim w obronie prawdy, ale poszukuje prawdy ramię w ramię z drugim człowiekiem. Opisując swoją historię, mówię o tęsknotach, lękach i pragnieniach chłopca, który staje się mężczyzną ale i mężczyzny, który pragnie pozostać chłopcem. Pandemonium to podróż do świata pełnego nostalgii, nadziei i BÓLU. To podróż do świata realnego.

– zapowiadają autorzy

Anatom/SlvR – Pandemonium – tracklista

1. Karnawał – INTRO
2. Byliśmy feat. Zeamsone
3. Koledzy
4. A Ty Śpij
5. Leki feat. Koldi, Floral Bugs
6. Veritas
7. Pandemonium feat. Feno
8. Monet feat. Onar
9. Cienie
10. BÓL
11. Szaro feat. VBS
12. Chcemy żyć feat. Kara
13. Dokąd idziesz
14. Młody Bóg – OUTRO

anatom slvr pandemonium okładka
okładka albumu

Zbliża się premiera Pandemonium – wspólnej płyty Anatoma i SlvRa. Duet promuje wydawnictwo kolejnym singlem pt. Leki. Obok gospodarzy pojawili się Koldi oraz Floral Bugs. Kolejny singiel z Pandemonium w sieci Utwór Leki zapowiada nadchodzące wydawnictwo duetu Anatom/SlvR. W piosence wystąpili również Floral Bugs oraz Koldi. Miksem zajął się Krzysztof Piwowarski dla 9-Jeden Studio, natomiast […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →