fot. Asia Babiel

Będzie bosko. Kasia Lins zapowiada koncerty


31 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Artystka ponownie rusza w trasę. Kasia Lins zawini jeszcze nie raz podczas swoich boskich koncertów – nadciągają kolejne daty.

Kasia Lins – do nieba, do piekła, za tobą będę szła

Moja wina był totalnie przełomowym albumem w dyskografii Kasi Lins. Artystycznej materii w nim pod dostatkiem, zarówno myśli lirycznej, zaskakujących brzmień oraz czystej estetyki nawiązującej do liturgicznego obrządku. Symboliki zresztą nie braknie tak w surowej wersji audio, jak i w koncertowym obramowaniu. To z kolei jest obrządkiem, jakiego każdy wierny powinien doświadczyć osobiście. Pielgrzymka do Ziemi Obiecanej w wydaniu polskiej sceny alternatywnej – check.

Przeczytaj: Kasia Lins – Czego dusza pragnie live show – recenzja

Kasia Lins koncerty boska trasa
via Facebook

Show dla duszy, ale również dla oka

Mówię to oczywiście z perspektywy osoby, która nie raz uczestniczyła w tym ceremoniale, bo inaczej nie godzi się nazywać tych ekstatycznych widowisk. Napompowanych emocjami, natchnionych – dużo tam górnolotności, ale w końcu tego tam szukamy – katharsis, wyzwolenia z oków prozaiczności. Moja wina to jak najbardziej duże widowisko, niezależnie od rozmiaru sceny. Wielkość łatwo zmierzyć na podstawie własnego przeżywania, a Kasia Lins bezbłędnie prowadzi swą publikę do osiągnięcia stanu bliskiego ekstazie.

TAK!!! Moje myśli zostały usłyszane i wszystko wskazuje na to, że już za moment się zrealizują. MOJA WINA wiosna edition.

– napisała artystka na Facebooku

Noworoczna edycja trasy rozpocznie się już wkrótce – otworzy ją lutowy koncert w Opolu. Na ten moment zapowiedziano cztery daty występów, jednak na tym święcenia się nie zakończą. Bądźcie czujni, jeżeli zależy wam na błogosławieństwie.

Artystka prócz boskiej trasy pojawi się także na letnich festiwalach – ogłoszono ją już m.in. w składzie Olsztyn Green Festival 2022.

Kasia Lins – Koniec Świata (Freekwencja Festiwal)

Artystka ponownie rusza w trasę. Kasia Lins zawini jeszcze nie raz podczas swoich boskich koncertów – nadciągają kolejne daty. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


ZOBACZ: Kasia Lins – Moja Wina w Niebie [fotorelacja]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →