fot. Dagmara Szewczuk

Daria Zawiałow i Kasia Lins pierwszymi gwiazdami Olsztyn Green Festival 2022


08 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Olsztyn Green Festival właśnie zapowiedział kolejną edycję swojej imprezy oraz przedstawił pierwsze artystki, które w 2022 roku zagrają nad jeziorem Ukiel.

Święta przyszły szybciej z Olsztyn Green Festival

Organizatorzy Olsztyn Green Festival mają dla nas przedświąteczny prezent. Właśnie ogłosili kolejną edycję jednego z największych, polskich wydarzeń muzycznych, które odbywa się w urokliwej lokalizacji, nad jeziorem Ukiel w Olsztynie. Olsztyn Green Festival 2022 odbędzie się w dniach 12-14 sierpnia i tradycyjnie będzie prawdziwym świętem celebrującym to, co najlepsze w polskiej muzyce. Skoro wiemy już kiedy i gdzie to czas na najważniejsze pytanie – kto zagra?

Olsztyn Green Festival 2022
Olsztyn Green Festival 2022

Kasia Lins i Daria Zawiałow zagrają na Olsztyn Green Festival 2022

Całość line-upu nadchodzącej edycji Olsztyn Green Festival będziemy sukcesywnie poznawać na przestrzeni najbliższych miesięcy. Na zachętę organizatorzy imprezy już teraz sprezentowali nam pierwsze, imponujące ogłoszenie. Pierwszymi gwiazdami Olsztyn Green Festival 2022 będą dwie artystki. Jedna z nich to czołowa reprezentantka sceny alternatywnej, druga zaś, świeżo upieczona laureatka nagrody MTV Europe Music Award, skutecznie podbija popowe listy przebojów. Mowa oczywiście o Kasi Lins i Darii Zawiałow!

Olsztyn Green Festival 2022
Daria Zawiałow na Olsztyn Green Festival 2022
Olsztyn Green Festival 2022
Kasia Lins na Olsztyn Green Festival 2022

Olsztyn Green Festival 2022 – co nas czeka?

Poza muzyką, podczas Olsztyn Green Festival 2022 nie zabraknie również ważnych dyskusji na temat ekologii, której popularyzacja jest kolejną misją i zadaniem imprezy, zaraz po tych związanych z promowaniem polskiej muzyki. Sami organizatorzy zapowiadają festiwal w następujący sposób:

Rozpoczynamy ogłaszanie artystów, którzy wystąpią na scenie, oraz atrakcji, jakie będzie można zobaczyć na żywo podczas 8. edycji Olsztyn Green Festival w dniach 12-13-14 sierpnia 2022 r. Nie możemy się już doczekać powrotu do „normalnego” festiwalowego jutra, dlatego już teraz zapraszamy na spotkanie z najlepszą polską muzyką popularną i alternatywną oraz rozmowy o ratowaniu planety

– zapowiadają organizatorzy imprezy.

Nie może Was tam zabraknąć! Bilety są już w sprzedaży.

Olsztyn Green Festival 2022
Olsztyn Green Festival / Facebook

Olsztyn Green Festival właśnie zapowiedział kolejną edycję swojej imprezy oraz przedstawił pierwsze artystki, które w 2022 roku zagrają nad jeziorem Ukiel. Święta przyszły szybciej z Olsztyn Green Festival Organizatorzy Olsztyn Green Festival mają dla nas przedświąteczny prezent. Właśnie ogłosili kolejną edycję jednego z największych, polskich wydarzeń muzycznych, które odbywa się w urokliwej lokalizacji, nad jeziorem […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →