fot. kadr z teledysku do piosenki „Wenus”

Julia Wieniawa jako „Wenus”. Nowy klip to analogowy zapis wakacyjnych chwil


27 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Julia Wieniawa zaprezentowała nam właśnie małą niespodziankę. Wokalistka wypuściła teledysk do utworu Wenus, który ukazał się na jej debiutanckim albumie.

W krainie, w której rządzą Omamy

Za Julią Wieniawą naprawdę pracowite lato. Aktorka i wokalistka po zamieszaniu wokół daty premiery swojego debiutanckiego albumu w końcu wrzuciła go do sieci i jak się okazało, dzięki temu materiałowi zapewniła sobie przepustkę na największe sceny polskich festiwali. Nic więc dziwnego, że promocja płyty Omamy stale trwa, a jej przedłużeniem jest teledysk do jednego z utworów z albumu Wenus.

Przeczytaj także: Julia Wieniawa: Omamy powstały na przekór całej Polsce [recenzja]

Julia Wieniawa Omamy
fot. okładka albumu Omamy

Debiutancki album Wieniawy promowały między innymi: przebojowe Nie mów, hymn o spełnianiu marzeń Na darmo, romantyczny utwór Milczysz, w którym razem z wokalistką wystąpił Nikodem Rozbicki, czy też piosenki, które nie pojawiły się finalnie na albumie – cover utworu Skubasa Nie mam dla ciebie miłości, w którym Julia Wieniawa połączyła siły z Kubą Karasiem, a także odświeżona interpretacja kawałka nagranego jako część projektu Kayax XX Rework, który zna już chyba każdy – Nie muszę.

Ze wszystkimi tymi piosenkami wokalistka wystąpiła również na tegorocznych Orange Warsaw Festival, Fest Festivalu, Kraków Live Festivalu, a także na Olsztyn Green Festivalu. O prezentacji debiutanckiego numeru na ostatnim wydarzeniu pisaliśmy wtedy:

Julia jest zachwycająca w tym wydaniu. Czarująca, uwodząca i przede wszystkim pewna każdego swojego kroku na scenie wokalistka zrobiła prawdziwe show, które opatrzone było w idealnie współpracujące z artystką tancerki, a także świetnie przygotowany zespół, który pozwolił zabłysnąć jej naprawdę jasnym światłem.

I z tymi słowami, patrząc na pryzmat całego festiwalowego lata, ciężko jest się nie zgodzić. Ogromny progres, jaki Julia Wieniawa zrobiła w swojej karierze, jest godny podziwu, a ona sama stale pokazuje nam, że sukces nie spadł jej z nieba i jest okupiony ciężką pracą. Kolejną odsłonę wokalistki możecie podziwiać poniżej w nowym teledysku do utworu Wenus. Klip, będący sklejką najlepszych momentów z wakacji artystki, został nakręcony przez jej partnera – Nikodem Rozbicki podpisany jest tu jako operator i reżyser:

Powyższy materiał to analogowy zapis kilku chwil z naszej podróży, który zmontowałem w teledysk. Cały klip został nagrany kamerą Super 8 na filmowych taśmach. Przedstawia beztroskie dni płynące w wolnym rytmie przygody. Narodziny Wenus w wersji wakacyjnej. To było piękne lato

– napisał o teledysku Nikodem Rozbicki.

Niech ta pigułka pięknych momentów przedłuży Wam lato i dobrze nastroi w te pochmurne dni. Dziękuje Nikodem❤️

– dodała Julia Wieniawa.

Julia Wieniawa – Wenus, posłuchaj!

Julia Wieniawa zaprezentowała nam właśnie małą niespodziankę. Wokalistka wypuściła teledysk do utworu Wenus, który ukazał się na jej debiutanckim albumie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins W krainie, w której […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →