fot. materiały prasowe

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki zanurzają się w ciszy w singlu “Milczysz”


10 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Julia Wieniawa na ostatniej prostej przed debiutanckim albumem. Posłuchajcie utworu Milczysz, w którym razem z wokalistką wystąpił Nikodem Rozbicki.

Julia Wieniawa i jej magiczne Milczysz

Julia Wieniawa prezentuje nam ostatni przedsmak debiutanckiego albumu Omamy. Wokalistka udostępniła dziś romantyczny utwór Milczysz, w którym razem z nią wystąpił Nikodem Rozbicki.

Singiel jest opowieścią o problemach, które nagle wdzierają się do szarej rzeczywistości. To właśnie przez nie związek zakochanych zostaje zachwiany, a oni sami starają się uciec od nich jak najdalej.

Przeczytaj także: Julia Wieniawa i Kuba Karaś reinterpretują Nie mam dla ciebie miłości Skubasa

Julia Wieniawa
fot. okładka albumu Omamy

„Milczysz” tak pięknie… bo czasami wystarczy to, że ktoś po prostu obok Ciebie jest i wszystko wokół przestaje mieć znaczenie. Ta piosenka jest dla mnie bardzo osobista i choć powstała dość dawno, wciąż aktualna. To opowieść o początkach relacji, która rozwija się z dala od niepotrzebnych osób trzecich. W czasach, gdy wszystko rozgrywa się na oczach innych i każdy uzurpuje sobie prawo, by Cię oceniać, ciężko uchronić tak delikatne emocje jak miłość. Dlatego czasem trzeba potrafić iść na przekór… :)

– mówi o piosence Julia Wieniawa.

Julia Wieniawa – Milczysz, posłuchaj!

Przy okazji utworu Milczysz artystka współpracowała z Arkiem Kłusowskim, Maciejem Sawochem, a także Maciejem Aleksandrem Bierutem.

– “Milczysz” to poruszająca historia miłosna napisana językiem artystycznego filmu. Jej fabularno-muzyczny charakter zamknięty jest w pięciu scenach znajdujących się w obrębie magicznego realizmu. Film opowiada o surrealistycznej ucieczce młodej pary przed problemami, które dostały się do samego wnętrza związku – do ich własnego domu. Szybko okazuje się, że prędzej czy później trzeba je skonfrontować. Ceną tej walki może być nawet sama relacja. To oni kontra świat.

– mówi reżyser teledysku Maciej Aleksander Bierut.

Omamy już za rogiem

Już 17 czerwca – premierę będzie miała debiutancka płyta Julii WieniawyOmamy. To właśnie na niej znajdą się wydane do tej pory single Na Darmo, Nie mam dla Ciebie miłości (Kayax XX Rework), Rozkosz oraz Nie Mów, a także Milczysz.

Julia Wieniawa & Kuba Karaś – Nie mam dla Ciebie miłości (Kayax XX Rework), posłuchaj!

Julia Wieniawa na ostatniej prostej przed debiutanckim albumem. Posłuchajcie utworu Milczysz, w którym razem z wokalistką wystąpił Nikodem Rozbicki. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Julia Wieniawa i jej magiczne […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →