fot. Katarzyna Mieszawska

Vito Bambino robi ruchy – nowy singiel „Maj” już wkrótce


15 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Vito Bambino zapowiada nowy utwór. Będzie on, będzie tańczący Amar, a to wszystko już wkrótce. Wystarczy poczekać na Maj.

Jak Vito Bambino pozamiatał 2021

Niecałe dwa lata minęły od pierwszego solowego albumu Mateusza Dopieralskiego i niecałe trzy od ostatniej płyty z Bitaminą. Nie wypominamy czasu, ale skłamałabym mówiąc, że nie czekamy na nowości spod szyldu Vito Bambino. Męskie Granie nasyciło na chwilę, owszem, a jak wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia. Działalność artysty na własną rękę jest zresztą w tym przypadku totalnie niepodrabialna. Kto jak kto, ale on (lub w przecięciu z Bitaminą, bo to są połączone światy) samemu czaruje najefektowniej.

Bądź na bieżąco: Sprawdź najnowsze newsy o Vito Bambino

Jego singlowe strzały to najlepsze tego świadectwo. Duetami z sanah i Kaśką Sochacką z impetem wbił się w mainstream, natomiast Nudy konkretnie rozbujały jego stałą publiką. Zresztą za te piosenki – Boję się o ciebie i Nudy zgarnął pierwsze miejsca w Rytmach Roku 2021 odpowiednio w kategorii: Utwór Roku Pop oraz Utwór Roku Alternatywa.

Wraz z początkiem 2022 roku, będziemy na szczęście kontemplować kolejne solo Mateusza. Już nie możemy doczekać się Maja.

Vito Bambino Maj nowy singiel
fot. Katarzyna Mieszawska

Maj – ulubiony miesiąc Mateusza

Na Instagramie artysty jest dostępny krótki sneak peek nadchodzącego utworu. Na okładce singla Amar, który również jest twarzą krótkiego, załączonego do zapowiedzi wideo. Tam gdzie się kończy maj, śpiewa Vito i mimo, że to dosłownie jeden wers, to i tak brzmi już jak cały on.

Nie po raz pierwszy zresztą wokalista eksponuje ten konkretny miesiąc – niby Magłośka/Mateusz to nie jest stuprocentowo jego piosenka, ale jednak kojarzy się silnie, szczególnie po przegranej trasie Męskiego Grania.

A mówiąc o trasie, artysta powoli zaczął ogłaszać się z późnozimowymi i wczesnowiosennymi koncertami. Monitorujcie jego social media i łapcie bilety na występy, a może załapiecie się na Maj na żywo!

Vito Bambino – najluźniejszy gość Miastosfery

Artysta niedawno był gościem pierwszego odcinka nowego sezonu Miastofery. W podcaście prowadzonym przez Novikę i Mr. Lexa opowiedział o swoim state of mind, nawiązał do rapowych ciągot oraz zdradził, jak bliskie są mu teksty Kaśki Sochackiej.

@idewtango Kto z Was kupuje bilety na #męskiegranie w ciemno? #vitobambino #dariazawialow #dawidpodsiadlo #dc #fyp #podcast ♬ dźwięk oryginalny – Tango 💃🏼

Na TikToku IDĘWTANGO złapiecie wiele muzycznego i lifestyle’owego contentu, a poniżej możecie obejrzeć epizod z Mateuszem. Pozostałe odcinki Miastosfery znajdziecie na YouTube’ie na kanale IDĘWTANGO.

Vito Bambino zapowiada nowy utwór. Będzie on, będzie tańczący Amar, a to wszystko już wkrótce. Wystarczy poczekać na Maj. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Jak Vito Bambino pozamiatał 2021 Niecałe dwa lata minęły od pierwszego solowego […]


ZOBACZ: Vito Bambino – Poznań, B17 [fotorelacja]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →