Pezet z koncertem promującym nową płytę w Torwarze


03 października 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Pezet w ubiegłym tygodniu wydał swoją najnowszą płytę Muzyka Współczesna. Raper nie planuje jednak trasy koncertowej. Zagra tylko jeden koncert – 19 grudnia w Torwarze. Sprawdźcie szczegóły.

Po tym, gdy kilka miesięcy temu Pezet zapowiedział wydanie nowego albumu, wiele osób wyczekiwało ogłoszenia trasy koncertowej. Jego koncerty zawsze cieszyły się ogromną popularnością. Ostatnio rozbudził też oczekiwania fanów, występując gościnnie z Taco Hemingwayem na Stadionie Narodowym.

Jak się jednak okazuje, raper zagra tylko jeden koncert promujący wydawnictwo.

Nie będę grał żadnej dużej, zorganizowanej trasy. Zagramy jeden, jedyny, wyjątkowy koncert. Wiem, że zrobimy to na każdym poziomie absolutnie najlepiej, jak się da. Będzie tam wszystko, co zawsze chciałem osiągnąć na scenie. Tu nie będzie kompromisów. Mam taki plan, żeby zagrać mój najlepszy koncert – tak, jakby miał być ostatnim.

Podczas wydarzenia Pezet zaprezentuje zarówno materiał z najnowszego albumu, jak i swoje najpopularniejsze utwory. Na scenie towarzyszyć mu będzie plejada gości – zarówno tych, którzy pojawili się na najnowszym wydawnictwie, jak i tych, z którymi współpracował na przestrzeni lat. Wszystko to w specjalnie na to wydarzenie szykowanej oprawie wizualnej.

Pezet – Gorzka Woda feat Paluch, KęKę, Sokół, Ten Typ Mes

Pezet – koncert w Torwarze – bilety

Jedyny koncert promujący Muzykę Współczesną odbędzie się 19 grudnia w warszawskiej Hali Torwar. Sprzedaż biletów rusza 10 października.

pezet koncert na torwarze

Pezet w ubiegłym tygodniu wydał swoją najnowszą płytę Muzyka Współczesna. Raper nie planuje jednak trasy koncertowej. Zagra tylko jeden koncert – 19 grudnia w Torwarze. Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →