okładka albumu „Cukier”

Sebastian Fabijański w nowej roli. Tym razem aktor i raper wyreżyserował film


09 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Sebastian Fabijański rozwija kolejną gałąź swojej działalności. Tym razem autor Cukru podjął się reżyserii filmu. Premierę zaplanowano na przyszły rok.

Sebastian Fabijański stanął za kamerą

Wczoraj wieczorem na łamach portalu naekranie.pl pojawiła się informacja, że Sebastian Fabijański pracuje nad filmem. Tym razem jednak aktor nie miał zamiaru wystąpić przed kamerą, a za nią – jako reżyser.

Zobacz: Fabijański w nowej wytwórni i w starym stylu w singlu z legendami polskiej sceny rapowej

Fabijański pracował w ostatnim czasie nad krótkometrażowym filmem Hawaje. Jak dowiadujemy się z artykułu, padł już ostatni klaps, a premierę dzieła zaplanowano na pierwszy kwartał przyszłego roku. Film opowie o Olafie, w którego wcielił się Mateusz Król, i Piotrze, którego odegrał Mikołaj Chroboczek. Bohaterowie spotykają się po kilku latach, co prowadzi do „nieuchronnej konfrontacji”.

hawaje sebastian fabijański
fot. materiały prasowe

Sebastian Fabijański nie tylko jest reżyserem filmu, ale również autorem scenariusza. Inspiracją do jego powstania ma być Kaganiec Łukasza Wasilewskiego. Producentami HawajówSandra Moryń-Lech oraz Mateusz Oleksiński, natomiast zdjęcia wykonał Jan Wójcicki.

sebastian fabijański hawaje
fot. materiały prasowe

Sebastian Fabijański działa na wielu płaszczyznach

W samym 2022 roku aktor wystąpił w sumie w pięciu produkcjach. Fabijański zagrał w filmach Jak pokochałam gangstera i Wygrać marzenia oraz serialu Odwilż. Aktor pojawi się również w dwóch tytułach, które jeszcze nie miały premiery: Heaven in Hell i Apokawixie. Pierwszy z wymienionych filmów ukaże się 11 listopada, natomiast drugi 7 października.

Mimo że Sebastian Fabijański cały czas jest mocno związany z kinem, jego kariera muzyczna również nie stoi w miejscu. Pod koniec kwietnia premierę miał jego kolejny album – Cukier. Wydawnictwo wyszło spod szyldu DeNekstBest. Znalazło się na nim osiemnaście piosenek, a wśród gości usłyszymy m.in. Penxa, Kastę czy Pryksona Fiska.

Fabijański – Cukier – odsłuch albumu

Sebastian Fabijański rozwija kolejną gałąź swojej działalności. Tym razem autor Cukru podjął się reżyserii filmu. Premierę zaplanowano na przyszły rok. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →