kadr z klipu do utworu „Rój” Fabijańskiego

Fabijański wniesie oskarżenie przeciwko Rafalali


05 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Fabijański poinformował o wejściu w najbliższym czasie na drogę sądową z Rafalalą, która miała go zastraszać i szantażować. Sprawdź szczegóły!

To niestety nie jest kolejny projekt artystyczny

Za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych Sebastian Fabijański poinformował, że wniesie oskarżenie do prokuratury przeciwko Rafalali. Wcześniej wydawało się, że ich kontakt jest związany z promocją filmu Inni Ludzie na podstawie książki Doroty Masłowskiej, w którym artysta wystąpił. Niestety nic z tych rzeczy. Fabijański przyznał, że jest zastraszany i zamierza tę sprawę wyjaśnić na drodze sądowej:

W temacie projektu artystycznego, o który czasem pytacie… Nie wydarzy się, nie była to też promocja filmu „Inni ludzie”. Prawda na temat tej sytuacji jest taka (jak wielu się domyślało), że byłem i jestem nadal szantażowany i zastraszany. Dziś nie będę się wdawać w szczegóły. Przyjdzie być może czas na to, żeby opowiedzieć o tym więcej.
Dziś chciałby tylko poinformować, że sprawa idzie do prokuratury. Jeśli ktoś jeszcze był albo jest szantażowany przez tego człowieka (pewnie wiecie, kogo mam na myśli), to zgłaszajcie się do mnie.
Przepraszam wszystkich swoich bliskich za to, że muszą być częścią tego, co się dzieje i w wielu wypadkach dostawać za to rykoszetem – reflektuje się Sebastian. Nie zasłużyli na to. Proszę też wszystkich o zaprzestanie pisania tych szyderczych i obrzydliwych komentarzy pod adresem Julii Kuczyńskiej. Ona z tym nie ma nic wspólnego. A o sytuacji między nami też w swoim czasie osobno poinformujemy. 

Czas na szacunek?

24 czerwca premierę miała najnowsza płyta Fabijańskiego nagrana wspólnie z Ńemym zatytułowana Cukier. Krążek ukazał się nakładem DeNekstBest Label i jest to trzeci album rapera kojarzonego początkowo głównie z aktorstwem. Kariera Fabijańskiego w zasadzie od początku budzi dość duże kontrowersje, dlatego dość ciekawy jest gościnny udział na projekcie powszechnie szanowanych artystów, takich jak donGURALesko, Rahim, Bilon HG czy Piotr Rogucki.

Fabijański – Rój feat. KASTA, Wdowa, Ńemy (prod. Ńemy)

Okładka płyty Cukier Fabijańskiego

Fabijański w nowej wytwórni i w starym stylu w singlu z legendami polskiej sceny rapowej

Fabijański poinformował o wejściu w najbliższym czasie na drogę sądową z Rafalalą, która miała go zastraszać i szantażować. Sprawdź szczegóły! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM To niestety […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →