Kadr z teledysku

Fabijański wydaje nową płytę. Mamy pierwszy singiel


21 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Na kanale wytwórni Step Records pojawił się dziś pierwszy singiel zwiastujący nowe wydawnictwo Fabijańskiego, Cukier. Sprawdź szczegóły.

Fabijański ft. Gverilla – Werter

Fabijański prezentuje klip do numeru Werter i startuje z preorderem albumu Cukier! Kontrowersyjny artysta zawitał gościnnie na kanale Step Records ze świetnym, refleksyjnym singlem nagranym wspólnie z Gverillą. Główną rolę w teledysku zagrał popularny aktor Adam Woronowicz. Za produkcję utworu odpowiada Ńemy. Sprawdźcie koniecznie!

– czytamy w opisie klipu

Nowy album Fabijańskiego

Album w preorderze możecie zamówić tutaj. Premiera datowana jest na 29.04.

Mimo że to nie jest pierwsze moje wydawnictwo, to możecie je traktować jako pierwsze i niemal jedyne! Nie odcinając się od poprzednich moich albumów, dopiero pod Cukrem mogę się podpisać każdą kończyną. Fantastyczna, w mojej opinii produkcja Ńemego została okraszona kompletnie niecukierkowymi, bezkompromisowymi, bezpruderyjnymi i bezczelnymi linijkami, które są świadectwem mojego postrzegania rapu. Szczerze mówiąc, przed rozpoczęciem prac nad tym albumem, czując jakiś niedosyt i wiedząc, że coś mam jeszcze do załatwienia, pomyślałem tak „Dobra, mimo że mam już dość tych gównoburz i klimatu, który towarzyszy mojej „karierze” rapera, zrobię jeszcze jeden album, postawię kropkę nad i, a potem świadomie dając satysfakcję hejterom, powiem, że zwijam stragan i kończę z rapem”… ale ponoć tylko krowa nie zmienia zdania. Elo!

– mówi Fabijański o swoim nowym projekcie

Przeczytaj także: Żabson i Young Igi z klipem do kolejnego utworu z „Amfisbeny”

Fabijański
Fabijański – “Cukier” – okładka albumu

Przeczytaj także: Mazury Hip Hop Festiwal: plejada gwiazd przyjedzie do Giżycka po raz dwudziesty

Na kanale wytwórni Step Records pojawił się dziś pierwszy singiel zwiastujący nowe wydawnictwo Fabijańskiego, Cukier. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Fabijański ft. Gverilla – Werter […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →