kadr z klipu do utworu „TU BYŁEM”

Sebastian Fabijański ogłasza swoją porażkę w singlu „TU BYŁEM”


13 kwietnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Sebastian Fabijański prezentuje swój nowy numer TU BYŁEM oraz ogłasza zakończenie kariery rapowej. Choć sam jej karierą nie nazywa.

Czwarty album i koniec?

Po początkowym wzbudzeniu zamieszania Sebastian Fabijański wrósł w polski rapowy krajobraz i stał się jego stałym punktem. Jak zapewnia jednak aktor i raper, już niedługo. Zapowiadany przez niego album Popiół będzie ostatnim w jego karierze, choć sam jej w ten sposób nie nazywa. Na swoim Instagramie pisze o „romansie z rapem”. Uprzedził również, że nie jest to w żaden sposób akcja marketingowa, a cały dochód ze sprzedaży płyty Popiół przeznaczy na Oddział Psychiatryczny dla Dzieci i Młodzieży w Uzdrowisku Konstancin.

Wpis na instagramie Fabijańskiego

Ten we mnie raper to już umarł

Jednocześnie ukazał się kolejny singiel promujący album Popiół. Na TU BYŁEM Fabijański rozlicza się z największymi aferami w swojej karierze, na czele z zaczepkami w stronę Quebonafide czy wizytą u Rafalali. Oprócz tego numeru do sieci trafiły także single Tyler D, Bezdech oraz tytułowy Popiół. Za produkcję każdego z nich odpowiada duet producencki z Wrocławia, Voskovy. Premiera ostatniego albumu Sebastiana wypada 28 kwietnia, a dwa dni wcześniej usłyszymy utwór Nikt, który raper określa mianem „najbardziej osobistego w całej swojej karierze”.

Fabijański – TU BYŁEM (prod. Voskovy)

Sebastian Fabijański prezentuje swój nowy numer TU BYŁEM oraz ogłasza zakończenie kariery rapowej. Choć sam jej karierą nie nazywa. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Czwarty album i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →