Kortez nagrał epicki teledysk do najnowszego filmu z Fabijańskim!


02 sierpnia 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kawałek "Stare Drzewa" pochodzi z soundtracku do filmu "Kamerdyner", który trafi do kin 21 września. 

Mamy nowy kawałek od Korteza! Muzyk nagrał epicki utwór, który zapowiada najnowszy film Filipa Bajona. Zarówno w teledysku, jak i w filmie w roli głównej wystąpił Sebastian Fabijański!

„Kamerdyner” to opowiedziana z epickim rozmachem, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia splątanych losów Polaków, Kaszubów i Niemców na tle burzliwych wydarzeń pierwszej połowy XX stulecia.

Film opowiada historię Mateusza Krola – kaszubskiego chłopca, który po śmierci matki zostaje przygarnięty przez pruską arystokratkę Gerdę von Krauss i dorastając w pałacu zakochuje się w Maricie von Kraussow. Niestety koleje losu sprawiają, że von Kraussowie tracą majątek oraz wpływy i nie mogą odnaleźć się w nowej rzeczywistości i rozsnącą przed II wojną światową wzajemną nienawiścią i niechęcią.

Na ekranie zobaczymy m.in. Janusza Gajosa, Sebastiana Fabijańskiego, Mariannę Zydek, Adama Woronowicza, Annę Radwan, Borysa Szyca i Daniela Olbrychskiego.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.