kadr z teledysku „Flashback"

DJ Frodo to nie tylko dobry współpracownik Malika Montany. Producent zaprosił do numeru Gverillę


26 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

DJ Frodo, oprócz dużego wkładu w działalność GM2L, działa również na własny rachunek. Producent zaprezentował nowy singiel, w którym wystąpił Gverilla.

Gverilla w nowym singlu DJ Froda

Słuchacze będący na bieżąco z działaniami Malika Montany mogą kojarzyć DJ Froda ze ścisłej współpracy z założycielem Get Money Live Life oraz jego podopiecznymi. Frodo jednak pracuje również nad własnymi rzeczami, nierzadko z zagranicznymi artystami. Tym razem jednak zaprosił do utworu Polaka. W singlu Flashback wystąpił Gverilla, dyrektor muzyczny DeNekstBest. Mix i mastering wykonał Dawid Schiemann.

Zobacz: Gverilla powraca z singlem i zapowiada płytę. Mamy komentarz artysty!

Piosence towarzyszy teledysk ekipy FSBH w reżyserii Rafała Wiśniewskiego i Stanisława Czerniawskiego. Montażu podjął się Igor Gołczyński. To pierwsza premiera na kanale producenta od 18 lutego tego roku.

DJ Frodo feat. Gverilla – Flashback

Choć wyniki Froda nie są imponujące, na jego kanale znajdzie się kilka hitów, wyłącznie z polskimi artystami. Ostatni zasięgowy klip, który zebrał półtora miliona odsłon, dotyczy piosenki Zadzwoń opublikowanej prawie rok temu. W singlu wystąpiła wówczas Ruskiefajki.

Przeczytaj także: Ruskiefajki nie jest w stanie wyruszyć w trasę koncertową. Uniemożliwia jej to stan psychiczny

Wśród zeszłorocznych premier największe zasięgi znajdziemy pod utworem Kawasaki od reprezentacji GM2L. W singlu pojawili się Malik Montana, Josef Bratan i Alberto. Wśród artystów, którzy również współpracowali z DJ Frodem, znajdą się m.in. Floral Bugs, Mr. Polska, Richie Stephens, Fokus, Bounty Killer, Bay-C czy Tymek. Ostatni z wymienionych razem z producentem stworzył Dobry plan, który na YouTube zbliża się do dziesięciu milionów odsłon. Piosenka zadebiutowała w kwietniu 2019 roku.

DJ Frodo feat. Tymek – Dobry plan

DJ Frodo, oprócz dużego wkładu w działalność GM2L, działa również na własny rachunek. Producent zaprezentował nowy singiel, w którym wystąpił Gverilla. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Gverilla w nowym […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →