kadr z teledysku „Flashback"

DJ Frodo to nie tylko dobry współpracownik Malika Montany. Producent zaprosił do numeru Gverillę


26 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

DJ Frodo, oprócz dużego wkładu w działalność GM2L, działa również na własny rachunek. Producent zaprezentował nowy singiel, w którym wystąpił Gverilla.

Gverilla w nowym singlu DJ Froda

Słuchacze będący na bieżąco z działaniami Malika Montany mogą kojarzyć DJ Froda ze ścisłej współpracy z założycielem Get Money Live Life oraz jego podopiecznymi. Frodo jednak pracuje również nad własnymi rzeczami, nierzadko z zagranicznymi artystami. Tym razem jednak zaprosił do utworu Polaka. W singlu Flashback wystąpił Gverilla, dyrektor muzyczny DeNekstBest. Mix i mastering wykonał Dawid Schiemann.

Zobacz: Gverilla powraca z singlem i zapowiada płytę. Mamy komentarz artysty!

Piosence towarzyszy teledysk ekipy FSBH w reżyserii Rafała Wiśniewskiego i Stanisława Czerniawskiego. Montażu podjął się Igor Gołczyński. To pierwsza premiera na kanale producenta od 18 lutego tego roku.

DJ Frodo feat. Gverilla – Flashback

Choć wyniki Froda nie są imponujące, na jego kanale znajdzie się kilka hitów, wyłącznie z polskimi artystami. Ostatni zasięgowy klip, który zebrał półtora miliona odsłon, dotyczy piosenki Zadzwoń opublikowanej prawie rok temu. W singlu wystąpiła wówczas Ruskiefajki.

Przeczytaj także: Ruskiefajki nie jest w stanie wyruszyć w trasę koncertową. Uniemożliwia jej to stan psychiczny

Wśród zeszłorocznych premier największe zasięgi znajdziemy pod utworem Kawasaki od reprezentacji GM2L. W singlu pojawili się Malik Montana, Josef Bratan i Alberto. Wśród artystów, którzy również współpracowali z DJ Frodem, znajdą się m.in. Floral Bugs, Mr. Polska, Richie Stephens, Fokus, Bounty Killer, Bay-C czy Tymek. Ostatni z wymienionych razem z producentem stworzył Dobry plan, który na YouTube zbliża się do dziesięciu milionów odsłon. Piosenka zadebiutowała w kwietniu 2019 roku.

DJ Frodo feat. Tymek – Dobry plan

DJ Frodo, oprócz dużego wkładu w działalność GM2L, działa również na własny rachunek. Producent zaprezentował nowy singiel, w którym wystąpił Gverilla. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →