kadr z teledysku „La Manga”

Josef Bratan zamierza rozbudować formułę swoich live’ów


05 lipca 2022

Podziel się newsem:

Od niedawna Josef Bratan organizuje kontrowersyjne live’y na Instagramie, na które zaprasza półnagie kobiety. Teraz podopieczny Malika Montany informuje, że chce rozszerzyć ich zakres oraz zaprasza „odważne panie” do wzięcia udziału.

Josef Bratan stawia na prowadzenie live’ów

Pod koniec czerwca Josef rozpoczął serię transmisji na Instagramie, podczas których zapraszał półnagie kobiety, by tańczyły w tle. Zawodnik Get Money Live Life wtargnął również na wesele przypadkowej pary młodej, skąd go prędko wyproszono, natomiast obsługa hotelu interweniowała w sprawie hałasów.

Zobacz: Josef Bratan – rapowy król Instagrama niepłacący alimentów?

Mimo kontrowersji, jakie wywołały działania Bratana, współautor La Mangi nie zamierza przestać. Wczoraj na Instagramie zapytał swoich obserwatorów, czy byliby zainteresowani gośćmi w jego „programie”. Jako pierwszego Bratan zaproponował Boxdela. Kilkanaście godzin później autor Czekotubki ogłosił, że organizuje imprezę.

Impreza u Josefa Bratana! Odważne panie zapraszam na DM. Zgłoszenia tylko do końca 05.07.2022. Projekt Dom Ex

– napisał raper.

Nie wiadomo, jakie dokładnie warunki trzeba spełnić, by pojawić się u Bratana podczas imprezy. Jedna z użytkowniczek HIB HOBU XD twierdzi, że wysłała zgłoszenie w formie żartu. W odpowiedzi dostała polecenie, by wysłała Bratanowi trzy swoje zdjęcia.

Działania Bratana spotkały się z aprobatą Malika Montany. Szef GM2L pojawiał się na live’ach Josefa, prosząc o dodanie go do transmisji. Poparcie wyraził również DJ Frodo pod jednym z postów rapera. Josef jednocześnie korzysta z wytworzonych wokół siebie kontrowersji. Sprawę wokół zarzutów ze strony jego byłej partnerki, jakoby Bratan nie płacił alimentów, przekuł w akcję promocyjną. Brat Alberto zapowiedział singiel Bankrut, który wkrótce zadebiutuje w serwisach streamingowych.

Od niedawna Josef Bratan organizuje kontrowersyjne live’y na Instagramie, na które zaprasza półnagie kobiety. Teraz podopieczny Malika Montany informuje, że chce rozszerzyć ich zakres oraz zaprasza „odważne panie” do wzięcia udziału. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →