kadr z klipu do utworu „Czekotubka” Josefa Bratana

Josef Bratan – rapowy król Instagrama niepłacący alimentów?


30 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Josef Bratan w ciągu kilku dni stał się jedną z najgłośniejszych polskich rapowych ksywek w przestrzeni Internetu. Wszystko za sprawą swoich kontrowersyjnych live’ów na Instagramie, które, jak się okazuje, mogą mieć dla niego spore konsekwencje.

Król live’ów na Instagramie

Josef Bratan, raper związany z wytwórnią Malika Montany, GM2L, w ostatnich dniach bardzo uaktywnił się na Instagramie, czym przyciągnął tysiące widzów. Na swoich dość kontrowersyjnych live’ach występuje on z tańczącymi, skąpo ubranymi paniami. Raper próbował także wejść na wesele przypadkowej pary, jednak został stamtąd bardzo szybko wyrzucony. Okazuje się jednak, że oprócz wzrostu popularności live’y Bratana mogą mieć inne, bardziej negatywne konsekwencje.

Josef Bratan – Czekotubka

Matka dziecka Josefa doszła do głosu?

Instagramowe wyczyny Josefa Bratana skomentowała użytkowniczka _oleeczkaa_. Pod tym pseudonimem kryje się Aleksandra Zychowicz, która podaje się za matkę dziecka rapera. Ma on od dawna nie płacić alimentów na córkę:

Mam nadzieję, że ten lajw przyniesie taki zysk, że w końcu zacznie Złomek regulować alimenty i płacić na bieżąco na naszą córkę, bo póki co to od paru ładnych lat nie stać go na płacenie. Jest również więcej rzeczy, za które odpowie, także chwilo trwaj! A tak poza tym to niezła popelina i wstyd!

Do dyskusji włączyła się także modelka o pseudonimie princess___bambi, która podaje się za byłą dziewczynę Josefa Bratana i również ma mu wiele do zarzucenia:

Złomek, kolejni komornicy i kolejne zabrane hajsy od mamy z konta będą. Pozdrawiam prostytutki z Płocka. Miałeś czym wzbudzać zazdrość faktycznie. A jak skończę sprawę z Josefem, to zacznę jeszcze z Albertem.

Udostępniane przez Bambi na jej Instastory screeny sugerują także, że raper nie zapłacił za hotel, w którym nagrywał swoje live’y. Jak Waszym zdaniem skończy się sprawa Josefa Bratana? I kto na kim próbuje zyskać popularność?

Josef Bratan w ciągu kilku dni stał się jedną z najgłośniejszych polskich rapowych ksywek w przestrzeni Internetu. Wszystko za sprawą swoich kontrowersyjnych live’ów na Instagramie, które, jak się okazuje, mogą mieć dla niego spore konsekwencje. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →