kadr z teledysku „Z bratem zarabiam papier”

Alberto odniósł się do ostatnich działań Josefa Bratana


11 lipca 2022

Podziel się newsem:

Josef Bratan i jego instagramowe live’y nie przestają budzić kontrowersji. Niedawno do całej sytuacji odniósł się brat rapera, Alberto.

Alberto komentuje zachowanie Josefa Bratana

Mija kolejny tydzień, odkąd Josef Bratan postanowił szokować na swoim Instagramie. Raper zaprasza na transmisje kobiety, by tańczyły wokół niego w samej bieliźnie, rozdał już jeden samochód oraz zdążył zostać wyrzucony z wesela, na które próbował się dostać nieproszony. Jak podaje serwis rapnews.pl, do ostatnich działań Bratana odniósł się Alberto, prywatnie brat rapera. Podczas sesji Q&A jeden z fanów autora Dwutaktu napisał: „Twój brat, ale ostatnio leci, co? Nie przepadam za nim, jesteście całkiem inni”. Zawodnik GM2L nie skrytykował otwarcie postawy Josefa, jednak otwarcie jej nie pochwalił.

Przeczytaj także: Alberto nawija o cudownej dziewczynie w nowym numerze

Leci sobie, to fakt. Jest dorosły i sam decyduje o sobie, lecz jako brat będę go wspierał. Ale cieszę się, że zauważacie między nami różnice, bo są ogromne pod wieloma względami. Mam inne priorytety życiowe. Nasi przyjaciele zawsze mówią, że mamy zupełnie inne charaktery

– napisał.

Postawa Alberto różni się od innych przedstawicieli GM2L. Malik Montana oraz DJ Frodo jawnie chwalili wyczyny autora Czekotubki. Josef Bratan również wydaje się zadowolony z obecnej działalności. Raper na początku lipca informował o zorganizowaniu imprezy w towarzystwie odważnych pań oraz zapowiadał zaproszenie Boxdela na jedną z transmisji. W sprzedaży pojawiły się także limitowane koszulki uwieczniające live streamy Bratana. Ich liczbę ograniczono do stu sztuk.

Zobacz: Biznes musi się kręcić. Josef Bratan prezentuje koszulki nawiązujące do streamów

Biznes musi się kręcić. Josef Bratan prezentuje koszulki nawiązujące do streamów
fot. screenshot

Josef Bratan – Bankrut

Josef Bratan i jego instagramowe live’y nie przestają budzić kontrowersji. Niedawno do całej sytuacji odniósł się brat rapera, Alberto. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Alberto komentuje zachowanie Josefa Bratana Mija kolejny tydzień, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →